Psychotronik, záhadolog a spisovatel Ing. Josef Schrötter je autorem několika knih z oblasti alternativní medicíny a ezoteriky. Vytváří mimo jiné léčivé 3D obrázky, tzv. stereogramy, jejichž působení můžete každý měsíc otestovat sami na sobě. Obrázek můžete aplikovat

přiložením na problematické místo, upřeným pohledem do obrázku nebo jeho působením ze vzdálenosti do jednoho metru, nastavením dlaně nad obrázek… Můžete si na něm také aktivovat nádobku s čajem, vodou, minerálkou apod., aby byl proces řešen i pitnou kúrou.

Obrázek mandaly je energeticky aktivován a zaměřen na léčení zánětlivých onemocnění

Záněty a zánětlivá onemocnění nejsou jen důsledkem prochladnutí nebo vniknutí cizího tělíska pod kůži. V alternativní medicíně je známo, že psychika výrazně ovlivňuje naše elektrochemické procesy v těle. Musíme si také uvědomit, že nestačí jen léčit tělo fyzické, ale je třeba se zabývat také myslí, duší a duchem. Určitě si každý vybaví známé sokolské heslo: „Ve zdravém těle - zdravý duch.“ Ono to totiž platí většinou i obráceně - zdravý duch je základem zdraví. Ať chceme, nebo nechceme, naše každodenní životní zápolení na tomto světě v nás, v našem záznamovém „médiu“ zanechává odezvy pozitivní či negativní. Zánět je protiakcí organismu proti něčemu, co naše tělo nebo mysl odmítá, nechce přijmout. Pokud se například snažíme stihnout a zvládnout více, než jsou naše tělo a mysl schopny pojmout, objeví se znenadání například zánět žil horních končetin. Pokud se snažíme stále něco dohánět a překonávat, může se objevit zánět žil dolních končetin. Pokud nás někdo nebo něco otravuje a my si říkáme „vykašlu se na to“, může se u nás časem projevit zánět dýchacích cest. Pokud žena odmítá sex s mužem, objeví se jí výtoky a záněty pohlavního orgánu.

Žádná nemoc není náhodná. Vždy má nějaké stopy v našem podvědomí. Může jít o pocity křivdy, nenávisti, zloby, závisti a podobně. Sice navenek nejsou vidět, ale uvnitř působí jako zapíchnutý trn. A je-li v našem těle něco zapíchnutého, pak se tělo brání a místo hnisá, aby se to vyplavilo ven. Modlitba, meditace a prosba za odpuštění - to mohou být cesty, jak se zbavit této neviditelné duchovní zátěže. Určitě se to nepodaří hned napoprvé. Zde je důležitý náš náboj prosby a upřímnosti. Pokud se nám to podaří, pak během několika dní cítíme, že jsme lehčí, svěží atd.

Ing. Josef Schrötter

(Pokud obrázky používáte, budeme rádi, když se s námi podělíte o své pocity i zkušenosti prostřednictvím e-mailu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes131
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1093
Tento měsícTento měsíc7474

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice