Vztahy mezi lidmi, zejména ty partnerské, jsou velmi složité. Metodou pokusů a omylů, které se neobejdou bez bolestných prožitků, to poznáváme. Hlavním tématem následujících řádků je svádění, první rande, trochu erotiky. Každé znamení má jiné

sexuální chutě, a když je u partnera poznáte, prožijete neskutečnou hloubku lásky.

První rande s Blížencem

Přirozená vlídnost a zvědavost umožňuje Blížencům snadný kontakt s lidmi. Flirtují bez zábran, svým kouzlem a šarmem dokážou partnera ihned upoutat. Od prvního okamžiku umí zaujmout svým důvtipem, zajímavými postřehy a bleskově vás pochopí. Budete mít příjemný pocit, že se spolu znáte odjakživa. Chcete-li Blížence získat, nedávejte mu příliš „okatě“ najevo, že vás přitahuje. Potřebuje trochu tajemství a nejistoty. Nechte Blížence hodně mluvit. Od vás bude očekávat, že se stanete trpělivým a vděčným posluchačem. Tak budete mít velkou šanci, že vás pozve na další rande. Vhodným místem pro první rande je to, kde se něco děje - originální hospůdka, staročeský jarmark a podobně.

…a polibek!

Blížence vzrušuje vše nové a neznámé. Líbají zpočátku nezávazně, ale jakmile se přesvědčí, že stojí za to partnera získat, snaží se líbat tak, aby partnera přesvědčili o své výjimečnosti a jedinečnosti. Mají obdivuhodnou fantazii a dokáží líbat něžně a jemně, ale také dlouze a intenzivně, divoce a bouřlivě. Pokud i partner přistoupí na tuto hru, určitě se spolu nebudete nudit.

Blíženec muž a sex

Jste zajímavý muž, mistr ve skládání komplimentů, k čemuž vám pomáhá vaše výřečnost a květnatý slovník, kterým se plně vyrovnáte těm největším milovníkům. Partnerce přinášíte příjemný pocit tepla a bezpečí. Jste velmi přitahován ženami, takže pro vás není problém vztah ukončit a navázat nový a zase být romantický a štědrý milenec. Přitěžující okolností ve vztahu je rutina a omezování svobody, nutně potřebujete žít ve vztahu hodně volně a svobodně. Při milostné hře je pro vás důležitější vlastní zvědavost než uspokojení a pocity partnerky. Ideální je pro vás žena, která vám dovolí vše, k čemu vás vede vaše fantazie. Jste velmi vytrvalý milenec a rád experimentujete s různými erotickými pomůckami.

Blíženec žena a sex

Jste svůdná žena, která dokáže každého okamžitě upoutat. Máte neodolatelný šarm a sex-appeal. To vám napomáhá získat toho či to, po čem toužíte. Jste vřelá a vášnivá, přesto vás mnozí považují za chladnou. Je to možná tím, že spoléháte spíše na svoji inteligenci než na své city, které se jako všechna vzdušná znamení snažíte potlačovat. Před vaší sexuální fantazií je nutno smeknout klobouk. Co vy si všechno nedokážete vysnít? Sex ve výtahu, v parku, v autě, na pláži… Čím kurióznější prostředí, tím větší vášeň to ve vás vzbudí. Plně se oddáváte milostné hře, při které se stylizujete do různých rolí, a to podle nálady, prostředí i partnera. Dokážete hrát roli svůdné prostitutky, naivky nebo ženy - vampa.

(žuk)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes128
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1090
Tento měsícTento měsíc7471

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice