Beran

Kostky říkají: 5+1+5=11Možná se budete muset popasovat s tím, že určité záležitosti přes veškerou snahu neovlivníte. Pokud o cosi usilujete, chcete to získat,  nebojte se využít rad a pomoci okolí, netrvejte 

na své vizi. Pozor na neshody v rodině, oslabily by vás.

 

Býk

Kostky říkají:5+5+4=14Elán, nadšení a energii směrujte k tomu, co vám bude přínosem, využijte je k překonání překážek. Nejednejte však příliš tvrdě, neprosazujte svou vůli direktivně, agresivně. Určité věci jsou složitější, než se zdá, nemusejí mít jednoznačné řešení.

 

Blíženci

Kostky říkají: 5+6+4=15Můžete mít sklon vrhnout se do čehosi po hlavě. Ale tak můžete víc ztratit než získat. Raději přibrzděte, cosi není tak, jak se zdá, tak ať se nedočkáte nepříjemného překvapení. Pokud problém, který řešíte, nemá snadné rozuzlení, vyčkávejte - nebojujte.

 

Rak

Kostky říkají: 2+4+5=11 Cosi se nejspíš nezdaří tak, jak jste si představovali. Možná máte smůlu, ale vyčkejte, objeví se nové informace i možnosti.Jedenáctka sice ukazuje, že můžete získat sílu a moc, na druhou stranu také varuje - před spory a rozchody, odloučením od rodiny.

 

Lev

Kostky říkají: 1+6+6=13 Pozor na protichůdné zájmy. To, co se zdá pro vás výhodné, může poškodit vaše rodinné vazby. Řešíte-li jakoukoli záležitost, buďte opatrní, třináctka naznačuje nepříznivý vývoj situace.Nesnažte se cosi zlomit, výsledek budete muset nechat na osudu.

 

Panna

Kostky říkají: 1+1+4=6 Podle všeho si nyní půjdete za svými cíli s velkým odhodláním, ačkoli se před vámi objeví překážky a vše nepůjde zcela hladce. Šestka naznačuje jakési rozhodování. Pokud vás cosi trápí ve vztazích, není třeba se bát, začněte to řešit.

 

Váhy

Kostky říkají: 5+6+6=17 Energie vám chybět nebude, ale pokud se do čehosi vrhnete po hlavě, můžete ztratit cosi cenného, a to nejen materiálně. Zkuste si více všímat potřeb partnera, rodiny. Nechte plynout běh událostí a věřte, že na tom nakonec vyděláte.

 

Štír

Kostky říkají: 2+1+2=5Do čehosibyste se raději pouštět neměli. Postavíte-li své zájmy nad zájmy rodiny, hrozí partnerský rozkol. Pětka nese energii, lze pokročit v tom, co jste začali. Na druhou stranu varuje před unáhleným jednáním. Prověřujte informace, které dostáváte.

 

Střelec

Kostky říkají: 3+3+3=9 Hlavu vzhůru, vše by se mělo podařit,jak si přejete. Můžete se dočkat dobrých zpráv či příjemných překvapení, podle kostek dojde na změny k lepšímu. Co se týká lásky, váš vztah se upevní a kdo je bez partnera, seznámí se s někým zajímavým.

 

Kozoroh

Kostky říkají: 3+1+4=8 Podle kostek by měly dorazit jakési dobré zprávy. Využijte je a buďte iniciativní, nelze čekat, že se cosi vyřeší samo. Můžete dosáhnout úspěchu, zvláště ve sféře práce a podnikání, ale počítejte s překážkami. Kdosi stojí proti vám, přehodnoťte plány.

 

Vodnář

Kostky říkají: 4+5+1=10Desítka říká, že vše je stále ve hře. Máte nakročeno správným směrem, ale mohou se objevit překážky, komplikace. Tedy nejspíš se vše nepodaří, jak byste si přáli. Ale nesnažte se své zájmy prosadit agresí, buďte trpěliví a nejednejte z pozice síly.

 

Ryby

Kostky říkají: 5+5+5=15 Elánu budete mít na rozdávání,ale uděláte lépe, když přibrzdíte a budete se vyhýbat konfliktům. Aktivujte svou odpovědnost. Myslete na to, že je třeba jednat v souladu s vaším morálním cítěním, nepokoušejte se obejít ani porušit žádná pravidla.

(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes261
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden261
Tento měsícTento měsíc6642

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice