Beran – ochranný anděl Gabriel

Vrhněte se do nových plánů a aktivit. Koncem května si pravděpodobně budete ujasňovat svůj postoj v partnerských vztazích - s kým nebo kde chcete žít. Kvalita partnerství pro vás bude důležité téma k přemýšlení díky konstelaci planet. Kdo

hledá nového partnera, dostane možnost v samém závěru května, kdy na vztahy budou výrazně působit planety.

 

Býk – ochranný anděl Rafael

Více se budete zabývat penězi a majetkem. Tyto dny prověří, jak jste na tom s finanční inteligencí. Pod vlivem planet se otevře téma smluv a dohod ve finančním nebo úředním sektoru. Sdílený majetek s další osobou či institucí bude třeba dát do pořádku, jelikož zde přijdou změny. Je potřeba, abyste i přes myšlenky na finance nezapomínali na své zdraví.

 

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Ne všechny osoby ve svém okolí musíte mít rádi, ale ve vašem zájmu by mělo být, abyste s některými lidmi vycházeli pokud nožno bez konfliktů. Uvidíte, že v budoucnu takový přístup oceníte. Prostě se chovejte slušně a nepouštějte se do žádných bojů a žabomyších válek. Květen může přinést nějaké mírné problémy se zdravím, proto nezapomínejte dostatečně odpočívat.

 

Rak – ochranný anděl Michael

Jste sice spokojeni, ale kdosi vás navádí a tlačí do změny, která by nemusela být pro vás pozitivní. Než přistoupíte k nějakým opravdu zásadním krokům, vše si řádně rozmyslete. Nemusely by se vám totiž vyplatit a konečné důsledky byste nakonec nesli jen a jen vy. V půlce května už byste podle planet měli mít jasno v tom, o co vlastně ve své podstatě šlo.

 

Lev – ochranný anděl Uriel

Vlivem konstelací možná nepůjde vše tak hladce, jak byste si přáli, což způsobí určité rozčarování u vašich blízkých. Není vyloučeno, že na přetřes přijde také bydlení nebo případná změna s ním související. Důvody mohou být různé, projeví se i nějaké nedořešené záležitosti z minulosti. Na druhou stranu můžete očekávat rozmach v oblasti financí a majetku.

 

Panna – ochranný anděl Azrael

Vyjasněte si co nejdříve, s kým chcete trávit volný čas a koho chcete mít po svém boku. Nastavte nová pravidla a nevyhovující vztahy ukončete dříve, než vás zbytečně budou zatěžovat. Co nemá budoucnost, je potřeba nyní rázně skončit. K řešení totiž přijdou jiné záležitosti týkající se vyřizování nějakých restů na úřadech.  

 

Váhy – ochranný anděl Ariel

Nepříjemné pocity, že nejdete kupředu, jsou oprávněné. Vaše stagnace může plynout z pocitu, že vše je tak, jak má být. Ale bez vašeho přičinění se nic nezmění, tak využijte příznivé konstelace a „prohlédněte“. Máte k tomu všechny příznivé faktory, včetně podpory vašich andělských ochránců. Vše, co nyní změníte, bude znamenat do budoucna obrovský posun kupředu.

 

Štír – ochranný anděl Vasanta

Lidé, kteří vás zklamou, budou muset odejít z vašeho života. Bude to nezbytné, neboť by vám mohli zkomplikovat život. Planety ukazují na postranní úmysly někoho, kdo se po delší dobu tvářil jako blízký člověk. Vsaďte tentokrát na intuici, ta vám napoví, kde hledat zradu. Pak jednejte rázně, ale slušně. Být nad věcí se totiž vyplácí.

 

Střelec – ochranný anděl Ull

Do vašeho života vstoupí někdo důležitý, kdo ovlivní vaše budoucí kroky. Připravte se na to, že najednou objevíte krásy života, které jste doposud neznali. Není třeba se držet zpátky, užívejte si všeho, co vám život přinese. Jediné, na co byste měli myslet, je vaše zdraví. Jak praví lidové přísloví – všeho s mírou. I bujaré veselí by mělo mít své hranice.

 

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Využijte tohoto období a dotáhněte do konce záležitosti, které jste odkládali. Máte všechny předpoklady, abyste smazali své resty. Nezadaní Kozorožci by měli vyvinout větší aktivitu tam, kde se jejich vztah dostal tzv. do slepé uličky. Řekněte, co cítíte, co byste chtěli, a uvidíte, že se začnou dít pozitivní věci. Dejte prostor také impulsivnímu jednání.

 

Vodnář – ochranný anděl Benten

V jedné pro vás srdeční záležitosti byste neměli být přehnaně optimističtí. Udržujte si nadhled a buďte ochotní přijímat situace takové, jaké skutečně jsou. Přes růžové brýle nevidíte některé důležité aspekty vašeho konání. Znamená to jediné – sestupte zpět na zem a nenechte se obluzovat sladkými řečmi člověka, který myslí jenom na svůj prospěch.

 

Ryby – ochranný anděl Sila

Nenechte se zaskočit možnými změnami v zaměstnání či ve vztazích, reagujte pohotově, vsaďte na svou intuici a vše zvládnete bez problémů. Čím otevřenější všemu novému budete, tím lépe se dokážete poprat i s případnými komplikacemi, které mohou nastat. Nemusíte mít obavy, nepůjde o nic vážného. Důležitá nyní bude hlavně komunikace s okolím.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141249
DnesDnes340
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden340
Tento měsícTento měsíc6721

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice