Psychotronik, záhadolog a spisovatel Ing. Josef Schrötter je autorem několika knih z oblasti alternativní medicíny a ezoteriky. Vytváří mimo jiné léčivé 3D obrázky, tzv. stereogramy, jejichž působení můžete každý měsíc otestovat sami na sobě (aplikace pohledem ze vzdálenosti do jednoho metru nebo

přikládáním).

Obrázek mandaly je energeticky aktivován a zaměřen na léčení páteře, kloubů a kyčlí

Páteř, klouby a kyčle - těmto částem našeho těla většinou běžně nevěnujeme příliš pozornosti. Přitom skoro každý z nás měl někdy potíže právě s páteří, klouby nebo kyčlemi. A jsou to potíže velmi nepříjemné. Má-li člověk zablokovanou páteř, užije si své. A bolesti kloubů jsou rovněž velmi nepříjemné, přitom si je leckdy způsobíme sami.

+ Co se týká páteře, tak například i průvan může vést k nepříjemné blokaci, stejně jako zbytečné přetěžování, nesprávné sezení a podobně. Vzhledem k tomu, že je páteř od jednotlivých obratlů propojena cévním systémem také s našimi dalšími orgány, mohou případné blokace ovlivňovat i je. Od potíží s páteří nám může ulevit reflexní terapie na ploskách nohou, prospěšný může být aplikátor Kuzněcova nebo akupresura na dlani metodou SU-JOK.

+ S koleny jsou spojeny ledviny. Levá ledvina s pravým kolenem a pravá ledvina s levým kolenem. Pokud nás v koleni začne píchat, pak je to většinou upozornění, že nedodržujeme pitný režim a je potřeba se hodně napít - jak se říká, dohnat deficit tekutin.

+ Lokty jsou zase spojeny se žlučníkem. Tedy pokud cítíme bolest v loktech, měli bychom si začít léčit žlučník. Tenisový loket vzniká právě při problémech se žlučníkem, pak už stačí jen zatížit ho nějakou prací nebo sportem a je hotovo.

Problémy s pánví jsou samozřejmě podstatně horší a je vhodné bioenergetické působení – prostřednictvím obrázku, případně lze aplikovat akupresuru.

Určitě je vhodné v rámci doplňkové léčby klouby a páteř promasírovat.

Ing. Josef Schrötter

Vážení čtenáři, budeme rádi, když se s námi podělíte o zkušenosti a pocity při používání energeticky aktivovaných 3D mandal. Své příspěvky zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141323
DnesDnes125
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1087
Tento měsícTento měsíc7468

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice