V tomto měsíci především nezapomeňte, že 19. června je Den otců, který si také zaslouží naši pozornost.
Beran
Hvězdy ukazují na poměrně pohodový měsíc. Mnohé oblasti vašeho života budou fungovat úspěšně bez větší námahy a patrně se budete těšit z úspěchů i dobrých mezilidských vztahů v zaměstnání. Neměli byste se však oddávat pocitu, že to tak zůstane navždy. Naopak. Měli byste především druhou dekádu měsíce využít ke zmapování všech stránek vašich zájmů a zjistit, co je potřeba udělat a nač nezapomenout.
Býk
Toto období by pro vás mělo být ve znamení výzev a zkoušek. Hvězdy vás budou nutit k zodpovědnému jednání a dodržování termínů. Třetí dekáda měsíce pro vás bude testem vašich schopností a osobní síly. A to platí především pro Býky, kteří podnikají. Co se týká vztahů, mohou se vyskytnout problémy v osobním životě. Předejít jim můžete upřímností.
Blíženci
První dekáda v měsíci se ponese ve znamení změn ve vztazích. Hvězdy naznačují, že váš postoj k druhým, ale především k příbuzným, se bude měnit. Už nebudete chtít dělat věčné kompromisy, přizpůsobovat se, ale budete odvážnější a nezávislejší. Váš přístup překvapí lidi okolo vás a patrně se s některými z nich dostanete i do sporu. Nebojte se prosazovat svou vůli, oni časem pochopí, že to tak muselo být.
Rak
Zapomeňte na všechny svoje předchozí pochybnosti, přehmaty či pochybení. Podle hvězd je tento měsíc skvělý pro lidi, kteří se nebojí plně využívat své kreativity a schopností. Bude se vám dařit, pokud budete mít jistotu, že můžete být člověkem, kterým jste vždy chtěli být. Nezávislým, jenž se rozhoduje podle vlastního úsudku. Červen si tedy můžete užít podle vašich představ.
Lev
Do půlky měsíce budete obdařeni romantikou a obrazotvorností ve vztazích, které mohou být v červnu na počet prožitků pestré. Druhá dekáda vám nabídne nová přátelství i citovou hloubku, otevírá se tak období, kdy můžete plně rozvinout všechny nuance svých dobrých vlastností. Ve třetí dekádě měsíce plně rozvinete fantazii, ale přesto zůstanete nohama na zemi. Stanete se tak vítaným a okouzlujícím společníkem.
Panna
Tento měsíc byste se měli snažit spíše dokončit rozdělané aktivity než začínat něco nového. Druhá dekáda by měla být časem sebezdokonalování. Zapracujte na svých znalostech a uvidíte, jaké sladké ovoce vám vědomosti přinesou. V dalším období začne podle všeho nový cyklus vašeho života, a je proto důležité, abyste byli dobře připraveni. Pokud vám to zaměstnání nebo rodina umožní, udělejte si volno jen pro sebe a rozhodněte se jakým směrem se vydáte.
Váhy
V tomto období byste se měli zaměřit více na rodinu. Osobní život by měl být do půlky června prioritou a zastiňovat ten pracovní. Rodina vám totiž poskytne zázemí, když budete mít pocit, že se na vás všechno valí a vy nic nestíháte. Je to také ideální čas pro sblížení se s příbuznými, se kterými jste měli rozepře. Je na čase zakopat válečnou sekyru.
Štír
Příznivé okolnosti pro vás začnou expandovat koncem prvního týdne měsíce a tato tendence bude pokračovat téměř do konce června. V jeho závěru však bude zapotřebí, abyste vyvážili své osobní zájmy se zájmy lidí ovlivňujících nějakým způsobem váš život. Půjde například o obchodní partnery nebo investory. Jste houževnatí, a tak se spolehněte spíše na sebe než na pomoc či radu druhých. Hvězdy vám dodají dostatek vůle, energie máte na rozdávání, a tak počítejte s úspěchem ve vašem konání.
Střelec
V tomto období se nepouštějte do velkých a nových projektů, spíše se snažte dokončit to, co je tzv. v běhu. Máte toho před sebou i tak poměrně hodně, a tak se obrňte trpělivostí. Zapracujte také na sebezdokonalování, nové užitečné informace se vám budou hodit. Ve druhé dekádě měsíce vás může pozlobit zdraví, obtíže budou pravděpodobně spojené se zvýšeným stresem. Nezapomeňte tedy občas vysadit z vysokého tempa a relaxovat.
Kozoroh
Jste ve fázi, kdy máte pocit zbytečnosti a nedocenění? Pak vězte, že je to důsledek přepracovanosti a únavy. Kdy jste naposledy měli, milí Kozorozi, pořádný zeleninový nebo ovocný salát? Kdy jste si udělali bylinkový čaj a jen tak lelkovali? A v tom je kámen úrazu. Rozložte si úkoly na delší dobu a obzvláště druhou dekádu měsíce věnujte obnově energie. Jinak vaše tělo zastávkuje a dá vám to řádně najevo.
Vodnář
Se smyslem pro zodpovědnost už to trochu přeháníte, není nutné trávit tolik času v zaměstnání. Vaši blízcí už pociťují frustraci z toho, že jste je odstavili na vedlejší kolej. To není dobré ani pro vás, ani pro ně. Nemusíte slevovat z vašich plánů, jen si je rozložte do delšího období. A urychleně se zapojte do dění doma, kde vaše nepřítomnost začíná způsobovat chaos. Mnohé záležitosti se bez vaší účasti prostě neobejdou.
Ryby
Vaše představy o romantické lásce dostávají trhlinu, ale není to jen vina všech okolo a nepřízně osudu. Sáhněte si do svědomí a vzpomeňte si, kdy jste naposledy udělali nějaký vstřícný krok k seznámení vy. Ve druhé dekádě měsíce k tomu máte ideální podmínky, hvězdy vám budou nápomocny, a tak neváhejte a vydejte se do neprobádaných sfér. Pocítíte příjemné vzrušení z neznáma a dobrodružství.
(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141249
DnesDnes340
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden340
Tento měsícTento měsíc6721

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice