Beran
(Thorn, Wyrd, Gyfu):
Lze předpokládat, že k vám v souvislosti s jakousi záležitostí doputují zprávy, jež vás potěší. Ovšem z toho ještě nelze vyvozovat žádné závěry, jak co dopadne, se teprve uvidí. Rozhodně je nyní vhodné rozvíjet spolupráci a spojenectví, ušlechtilost ducha.

Býk
(Jera, Isa, Eoh):
V jistém slova smyslu byste měli v květnu dosáhnout hojnosti. Ale nesmíte podlehnout iluzím či slibům. Důvěřujte především tomu, co máte osobně ověřeno, vyzkoušeno. Každopádně věřte, že ať se děje co se děje, nakonec vše dopadne tak, jak má.

Blíženci
(Lagu, Eh, Man):
Runy naznačují, že pokud jste se o cosi snažili, dojde to naplnění. Pamatujte, vždy sklízíte jen plody své píle a práce! Bude po vás zřejmě žádáno určité rozhodnutí. Pokud ho učiníte, otevře se před vámi nová příležitost, životní cesta.

Rak
(Os, Sigel, Eolh):
Aktivně řešte vše, co bude třeba. Nic nesmíte odsouvat a ani se tomu nesnažte vyhnout, třebaže to může být nepříjemné. Věřte, že jedině tak dokážete ve svém životě nastolit soulad, harmonii. Je-li před vámi nějaké úřední, soudní jednání, máte šanci uspět.

Lev
(Pertho, Wyrd, Jera):
Uvědomte si, jak je pro vás důležitá rodina, co pro vás znamená vaše zázemí. Věnujte jim větší pozornost. Pokud cosi v květnu podceníte, projevíte lehkomyslnost, dojde k situacím, které mohou nabourat vaše dosavadní jistoty na poměrně dlouhý čas.

Panna
(Lagu, Fehu, Nyd):
Jak se zdá, cosi můžete získat, dosáhnete svého cíle. Ale vše stojí hlavně na tom, zda vyvinete dostatečné úsilí. Jen na štěstí se spoléhat nemůžete. Ke konci měsíce se zřejmě vyrojí nějaké potíže. Nepanikařte, aktivujte svou vůli a trpělivost, vše zvládnete.

Váhy
(Ear, Gyfu, Sigel):
Runy varují před nebezpečím ztrát a škod, před vážnějšími problémy. Tento čas prověří vaše postoje i odhodlání. Nesnažte se vše za každou cenu zvládnout sami, nebojte se o pomoc požádat přátele. Věřte, že máte naději na příznivé vyřešení situace.

Štír
(Wenne, Raid, Kaunaz):
Jak se zdá, květen vám dovolí radovat se ze života. Pocítíte uspokojení z toho, co máte, ať jde o sféru práce či zdraví, rodiny. Vytyčili jste si směr, kterým se ubíráte, jste si vědomi svých cílů. Tedy neváhejte a jednejte, jinak uškodíte sami sobě.

Střelec
(Othila, Uruz, Tyr):
Runy hovoří o majetku, penězích i možnosti jakéhosi zisku, výhry. Zároveň však varují. Máte kolem sebe nepřátele, jedince, kteří vám nepřejí. Měli byste zjistit, proč jdou proti vám, zda jste jim neublížili. Pamatujte, že jen spravedlivý boj bude vítězný.

Kozoroh
(Berkana, Daeg, Thorn):
Měli byste pocítit příliv energie a sil. Zřejmě se před vámi objeví nové příležitosti. Runy jsou vskutku optimistické, ukazují, že se cosi bude obracet k lepšímu. Dostanou se k vám příznivé zprávy, to, co jste začali, máte možnost zdárně dokončit.

Vodnář
(Eoh, Os, Isa):
Kdosi ve vaší blízkosti kuje pikle, ale jeho intriky se vás nedotknou. Tedy za předpokladu, že nedovolíte, aby vznikala nedorozumění, budete se vyjadřovat jasně a sporné situace okamžitě uvedete na pravou míru. Spoléhejte se nyní hlavně sami na sebe a svou intuici.

Ryby
(Hagalaz, Man, Eolh):
Můžete se dostat pod palbu kritiky a je otázkou, nakolik bude oprávněná. Snažte se s okolím vycházet v dobrém. Řešíte-li cosi (ať doma či na úřadech atd.), je tu šance, že to s konečnou platností uzavřete. A mělo by to dopadnout ve váš prospěch
(rid)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes130
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1092
Tento měsícTento měsíc7473

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice