Tak jako mají Keltové sestavený horoskop podle stromů a Egypťané podle bohů, indiáni mají svoje znamení spojené s charakteristikami zvířat. Základem jejich horoskopu, který se nazývá „Kruh Země“, jsou totemy v podobě dvanácti zvířat, jež lze vnímat jako obrazy lidské duše a povahy. Tento horoskop člověku pomůže lépe pochopit sám sebe, představuje určitou cestu k sebepoznání.
JELEN
Lidé narození mezi 21. květnem a 20. červnem najdeme v názvosloví Indiánského horoskopu pod Jeleny. Jelen byl pro indiány posvátným zvířetem zasvěceným slunci, pánem lesů. Vyznat se v Jelenech bývá někdy tvrdým oříškem. Jsou nepopsatelní, neodolatelní, dokáží si své okolí snadno získat samotným vzhledem, úsměvem, šarmem. S lehkostí navazují kontakty a nové známosti, rádi se předvádějí. Často skrývají svoje skutečné pocity, přetvařují se, mění svoje názory i chování. Co platilo včera, před hodinou, může být v každém okamžiku docela jinak. K charakteristickým rysům Jelenů patří nesmírná zvědavost, proměnlivost, náladovost, neposednost. Ve společnosti Jelenů se nikdy nebudete nudit. Stereotyp není nic pro ně, rutina v nich vyvolává pocit vězení, z něhož není úniku. Nechtějí být nikým omezováni, proto se snaží o uchování vnitřní svobody. Jeleni jsou velmi společenští, vtipní, srdeční, výřeční, perfektní vyjednavači. Rychle se nadchnou pro něco nového, co se snaží okamžitě prozkoumat, ale často sklouzávají jen po povrchu věcí. Schází jim trpělivost, schopnost dotahovat věci do konce, setrvat u problému do úspěšného konce, na to nejsou příliš stavění. Vyplývá to z Jelenova životního stylu. Chce být svobodný - přebíhat z „pastviny na pastvinu“. Pokud se Jelen dostane do konfliktu, jeho cílem je, aby z boje vyšel jako někdo, o kom nelze říct nic špatného. Nepřátelství dokáže vycítit na dálku. Když jde do tuhého, snaží se elegantně vykličkovat. Nepotrpí si na klepy.
Dominantními znaky lidí ve znamení Jelena jsou tvořivost, bystrý rozum, inteligence. Jelen se má rád, umí sám sebe pochválit, své chyby si nepřipouští. Když ho někdo kritizuje, najde spoustu výmluv, je neustále připraven k obraně nebo k útoku. Jeleni mají skvělou vyřídilku, geniální verbální schopnosti. Každého si snadno omotají kolem prstu. Chtějí být jedineční, neustále středem pozornosti, potřebují se před někým předvádět. I v partnerském vztahu ale chtějí žít svobodně. Negativním rysem je přelétavost, nestálost, žárlivost.
(pru)
RADA PRO JELENA
Občas sami sobě nastavte zrcadlo. Zbytečně nic nedramatizujte a nepřikrášlujte!

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141239
DnesDnes240
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden240
Tento měsícTento měsíc6621

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice