Beran
Kostky říkají: 2+1+4 = 7
Mnohé záležitosti se dají do pohybu a dokonce ve směru, který je pro vás žádoucí. Můžete tedy uspět, dostat se k cíli. Ale měli byste více sázet na spolupráci. Důležitá bude rovněž organizační stránka věci, to, kolik energie a snahy vyvinete.

Býk
Kostky říkají: 4+5+3 = 12
Možná byste potřebovali na cosi jasnou odpověď, čekáte na jakési rozuzlení či řešení situace, v níž se nacházíte. Ale zatím je vše nejisté, musíte aktivovat svou trpělivost. Snažte se vše posuzovat objektivně, neutíkat v iluzi, že uniknete odpovědnosti.

Blíženci
Kostky říkají: 3+6+5 = 14
Cosi zřejmě není tak jednoznačné, jak se domníváte. Tedy nespěchejte, než se do čehokoli pustíte, dobře to promyslete. Snažte se vše vnímat ze širší perspektivy, nenechte se unést prvním dojmem, omámit lákavými nabídkami či sliby.

Rak
Kostky říkají: 2+2+5 = 9
Květnový čas bude obecně hodně o vztazích, v nichž žijete. A nejde jen o vazby partnerské, nýbrž i pracovní a přátelské. Nelze vyloučit, že se projeví problémy, které dosud byly jen skryté, že vám spadnou z očí pomyslné růžové brýle.

Lev
Kostky říkají: 2+3+6 = 11
Jak se zdá, v květnových dnech by se vám mělo celkem dařit. Je to myšleno obecně, ale využít toho můžete zejména ve sféře milostné. Když vzplane vaše touha, dokážete okouzlit a získat kohokoli. Otázkou je, jak dlouho vám interes vydrží.

Panna
Kostky říkají: 4+2+5 = 11
Kostky naznačují, že zvládnete, cokoli si usmyslíte, ačkoli cesta k cíli nemusí být jednoduchá. Ale vy dokážete použít i ostřejší lokty. Dobře však zvažujte, zda vám to, oč usilujete, skutečně prospěje, jestli výsledek opravdu stojí za úsilí, jež vyvinete.

Váhy
Kostky říkají: 5+2+6 = 13
Kostky naznačují, že byste jakousi záležitost měli raději nechat být. Čím více se upínáte k tomu, že ji chcete vyřešit, tím více se vše komplikuje. Snažte se získat nadhled a odstup, jsou věci, s nimiž teď v květnu nehnete, musíte je nechat osudu.

Štír
Kostky říkají: 2+2+2 = 6
Měsíc květen bude pro vás podle kostek ve znamení sféry milostné. Buď v dlouhodobém vztahu zažehnete novou jiskru, nebo lze předpokládat, že se zamilujete. Jste-li momentálně sami, hledáte novou lásku, věřte, že se šance naskytnou.

Střelec
Kostky říkají: 3+1+5 = 9
Jak se zdá, nebudou vám chybět aktivita ani výmluvnost k tomu, abyste prosadili své záměry. Jen byste si měli dát pozor na to, jak se prezentujete. Pokud budete druhé jen balamutit, abyste je mohli využít, nakonec více ztratíte než získáte.

Kozoroh
Kostky říkají: 3+5+4 = 12
Můžete se dostat do stadia stagnace. Jakkoli budete jednat a leccos dohodnete, třebaže budou vaše plány dobré, nehnete se, jak se říká, z místa. Počítejte raději předem s tím, že se budou objevovat nové potíže a překážky. Nepanikařte, chce to jen čas.

Vodnář
Kostky říkají: 6+6+4 = 16
Jak se zdá, můžete během květnových dní dojít k novým poznáním v souvislosti s láskou a vztahy. Ale pokud o cosi usilujete, kostky naznačují, že ač o to moc stojíte, není vám to souzeno. Dílčích úspěchů byste sice dosáhli, ale mohli byste si i ublížit.

Ryby
Kostky říkají: 6+3+3 = 12
Měli byste se zaměřit na sféru vztahů. Díky tomu, že na okolí budete pohlížet s láskou a pochopením, budou se vám pozitivní vibrace vracet a pocítíte štěstí, harmonii. Uděláte lépe, když nebudete do ničeho příliš zasahovat, necháte věci spíše plynout.
(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes128
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1090
Tento měsícTento měsíc7471

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice