Beran – ochranný anděl Gabriel
Pozor na vlastní ego a sklon k jisté zarputilosti, přinesly by vám jen hádky. Váš pohled na řadu věcí totiž bude nyní odlišný a vaše okolí se s tím bude smiřovat těžko. Buďte ochotní naslouchat vysvětlování a argumentům protistrany.

Býk – ochranný anděl Rafael
Vzhledem k nižší hladině tolerance ve vašem blízkém okolí je třeba zachovávat určitý pořádek a řád. V opačném případě se stanete zdrojem zmatků a sami zaznamenáte vznik jistých potíží, kterým jste se přitom mohli vyhnout.

Blíženci – ochranný anděl Metatron
Může se vám stát, že ať plánujete a organizujete sebelépe, něco stále nevychází. Neztrácejte klid a nervy, nebojte se improvizovat! Hlavně ale nedávejte vinu okolí, vyhněte se přehnané kritice, vždyť víte, že nikdo není dokonalý.

Rak – ochranný anděl Michael
Nepodceňujte svou finanční situaci, vyhněte se nesnázím. Pamatujte na zadní kolečka, neutrácejte za věci, které nepotřebujete. Ve druhé půli měsíce budete mít tendenci vše více analyzovat, přerovnávat. Vnější i vnitřní úklid vám prospěje!

Lev – ochranný anděl Uriel
Do jisté míry vás budou okolnosti svádět k lehkomyslnosti. Pokud ale vše hodíte za hlavu, čeká vás brzy tvrdý dopad zpátky na zem, k realitě všedních dní, která je založena na povinnostech a žádá si od vás zodpovědnost.

Panna – ochranný anděl Azrael
Zaměstnání se pro vás možná stalo rutinou. Snad proto máte sklon zapomínat na ochotu a vstřícnost. V rámci svých možností buďte připraveni zcela nezištně pomoci tomu, kdo to opravdu potřebuje. Nejsou vyloučeny nějaké změny doma.

Váhy – ochranný anděl Ariel
Vaše myšlenky nyní poztrádají klid a řád, můžete být roztěkaní a nesoustředění. Rozum vám velí dělat jedno, cit je ale jiného názoru. Rozhodnutí závažnějšího charakteru bude proto lépe poodsunout, tedy pokud to jen trochu jde.

Štír – ochranný anděl Vasanta
Okolnosti nejsou příznivě nakloněné některým vašim záměrům. A dokud nepochopíte, co je špatně, kde je zapotřebí nějakých změn či korekcí, budete pořád něco hledat, opravovat, řešit. Prospěje vám procházka přírodou.

Střelec – ochranný anděl Ull
Vzhledem k tomu, že čas přeje novým setkáním a seznámením, rozhlédněte se dobře kolem sebe. Jestliže nějaká osoba splňuje vaše představy (pozor, měly by však být realistické!), nechte vstoupit novou lásku do svého života.

Kozorožec – ochranný anděl Legba
Než se v něčem začnete angažovat, zajímejte se o podrobnosti. Rozhodně se do žádných aktivit nepouštějte jen na základě prvního dojmu, který získáte zprostředkovaně, bez osobního ověření. V závěru měsíce je tu nebezpečí sporů s příbuznými!

Vodnář – ochranný anděl Benten
Vaše důvěřivost by neměla být bezbřehá. Pamatujte na rčení, které praví: Důvěřuj, ale prověřuj! Ve druhé půli měsíce nepodléhejte tendenci vidět vše černě, nenechte si zkazit náladu, zůstávejte optimisticky naladěni.

Ryby – ochranný anděl Sila
Říkává se, že dobrá rada je nad zlato. Kolem vás teď bude ale vícero radílků, kteří nejsou fundovanými odborníky a nemají vám co zasahovat do života. Možná vás jen chtějí využít pro své záměry, buďte tedy opatrní.
(toh)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141246
DnesDnes313
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden313
Tento měsícTento měsíc6694

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice