Nadpřirozené schopnosti, síla a moudrost – to všechno provází indiány po staletí. Pojďme se podívat, co říká jejich horoskop lásky.
SOKOL (21. 3.–19. 4.)
Vaše slabé a silné stránky: Spoléháte na to, co můžete vidět, slyšet a cítit. Dobře! Ale proč si neuděláte ve svém srdci také trochu místa pro romantiku a sny? Učte se naslouchat silám, které jsou ve vás. V lásce se spoléhejte především na intuici.
BOBR (20. 4.–20. 5.)
Vaše slabé a silné stránky: Vytvořili jste si svůj vlastní svět a určili si principy, podle kterých také jednáte. Ale v lásce stačí někdy vteřina, okamžik nebo dotyk a všechno může být naruby. Nebojte se proto postavit občas na zem. Nemůžete nic ztratit.
JELEN (21. 5.–20. 6.)
Vaše slabé a silné stránky: Vyčkáváte, pozorujete a zkoušíte, jestli to s vámi váš partner myslí vážně. Láska ale není společenská hra, a když JI potkáte, zapomeňte na strach a nechejte promlouvat pouze hlas svého srdce. Jinak by mohlo být pozdě.
DATEL (21. 6.–21. 7.)
Vaše slabé a silné stránky: Někdy sami nechápete, proč jste v jednom okamžiku veselí a pak najednou k smrti nešťastní… Uvolňující cvičení, jako jsou jóga a meditace, přinesou vaší duši zase rovnováhu.
LOSOS (22. 7.–21. 8.)
Vaše slabé a silné stránky: Umíte být velice okouzlující, ale díky své pýše si často sami ztěžujete situaci. Nemůžete být vždy středem pozornosti, a to dokonce ani u lidí, kteří vás ze srdce milují. Ale to snad víte sami.
MEDVĚD (22. 8.–21. 9.)
Vaše slabé a silné stránky: Jste velice upřímní, ale umíte být také nemilosrdně kritičtí! Až se budete zase rozčilovat na svého partnera, zeptejte se sami sebe, zda je důležitější vaše láska nebo spíš váš sklon vychovávat.
HAVRAN (22. 9.–22. 10.)
Vaše slabé a silné stránky: Pořád hledáte ideální lásku. Ženete se za ní jako posedlí a nemyslíte na nic jiného. Protože při tom však nekoukáte nalevo ani napravo, často si také natlučete nos. Na chvíli se zastavte a zamyslete se, zda hledáte opravdový vztah, nebo prostě jen perfektního člověka.
HAD (23. 10.–22. 11.)
Vaše slabé a silné stránky: Máte tolik ctitelů, že skoro nevíte, pro kterého se rozhodnout. Není divu, že se vám zdá, že vás občas obklopuje nějaké tajemství. Užíváte si obdiv a na tom samozřejmě není nic špatného, jen nezapomeňte, že pokud budete lásku brát na lehkou váhu, vymstí se vám to.
SOVA (23. 11.–21. 12.)
Vaše slabé a silné stránky: Jste romantičtí, ale zároveň máte bojovnou náturu. Věříte v sílu lásky, která je všemocná. Je tu ale nebezpečí, že budete svého partnera držet trochu silněji na uzdě a nedopřejete mu svobodu, kterou tolik potřebuje… To by mohl být problém, který skončí slzami.
HUSA (22. 12.–19. 1.)
Vaše slabé a silné stránky: Nosíte svoji hezkou hlavu nahoru a ukazujete raději uhlazenou, pěknou fasádu než svůj skutečný pocit. Nezřídka býváte pyšní, jenomže jak vás má ten druhý potom poznat a milovat, když stále obelháváte své okolí?
VYDRA (20. 1.–18. 2.)
Vaše slabé a silné stránky: Jste spontánní, temperamentní a kreativní. V lásce nejste příliš spolehliví, nevydržíte být dlouho v jednom vztahu. Dejte proto lásce šanci, vždyť partnerství potřebuje čas. Buďte trpěliví a uvidíte, že potom budete šťastni přesně jako ve svých snech.
VLK (19. 2.–20. 3.)
Vaše slabé a silné stránky: Patříte k těm skvělým lidem, kteří jsou citliví, nadšení a srdeční. Lásku nemusíte hledat, protože k vám přijde sama. Dejte jenom pozor, abyste z čisté lásky nezapomněli na své zásady.
(han)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes127
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1089
Tento měsícTento měsíc7470

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice