Beran
Jak se zdá, v začátku měsíce vás budou lákat spíše mimoškolní aktivity. Ale nepřinesou vám to, co od nich očekáváte. Raději byste měli zbystřit, abyste nebyli nemile překvapení neavizovanými testy či jinými prověrkami znalostí. Nepočítejte s tím, že budete mít štěstí a nějak se tomu vyhnete. Realita je nemilosrdná, a pokud cosi podceníte, rodičům se to líbit nebude.

Býk
Ačkoli nelze říci, že byste se do studijních povinností hrnuli s nadšením, učení vám půjde poměrně snadno. Druhý květnový týden buďte však ve střehu, připravujte se zodpovědně. Dávejte si pozor na výkyvy nálad a způsob komunikace s učiteli, ať si nepřiděláte zbytečné potíže. Co se týče sféry milostné, může se objevit informace, která vaše aktivity a zájem naruší.

Blíženci
Jak se zdá, určité záležitosti se vyřeší. Toto období by pro vás obecně mělo být pozitivním, pokud si to sami nepokazíte. Zamyslete se proto nad svým přístupem ke studiu, spolužákům, učitelům a rodině. Někde jste dosud dělali chybu. Možná to bude v tom, že jste se nesnažili pochopit a vnímat úhel pohledu druhých, váš zájem se soustředil jen na vaše vlastní potřeby a cíle.

Rak
Neměli byste rozhodně spoléhat na to, že se vše bude vyvíjet ve váš prospěch a podle vašich představ. Ale i to, co zprvu můžete považovat za obtížné, se posléze může ukázat jako pozitivní posun vpřed. Buďte aktivní a v případě potřeby se snažte přizpůsobit okolnostem. Díky tomu si udržíte situaci částečně i nadále pod kontrolou. Konec měsíce přeje novým láskám.

Lev
Ujasněte si očekávání a cíle. V následujícím čase se před vámi totiž mohou objevit ve více sférách vašeho života slibné šance a směry, kterými se můžete vydat. Jestliže však budete příliš dlouho váhat, nedokážete se rozhodnout včas, vše se postupně rozplyne do ztracena jako pára nad hrncem. A co se týče milostných záležitostí, těm přeje především závěr měsíce května.

Panna
Pokud se vám něco nepodaří dle vašich představ, pak se nevymlouvejte na smůlu či jiné faktory, jež za to mohou. Postavení planet je ve spojení se studijními záležitostmi celkem příznivé, tedy chybu je třeba hledat v zanedbané přípravě, podcenění situace atd. Ke konci měsíce dejte pozor, ať se nepřimotáte ke konfliktu, nepříjemnostem, jež mohou mít dohru až u ředitele školy.

Váhy
Aktuální aspekty nahrávají tomu, kdo zvažuje změnu studijního oboru, případně přestup na jinou školu. Pokud jste zjistili, že se vaše představy, očekávání v rámci výuky a budoucích pracovních příležitostí rozcházejí s realitou, máte nyní ideální čas k tomu, abyste učinili důležitá rozhodnutí, podnikli patřičné kroky. Ve vztazích místo převahy ukazujte pochopení a porozumění.

Štír
V květnových dnech nelze vyloučit ve vztazích a v lásce nějaké zklamání či krizi provázené ochlazením citů, odcizením, smutkem. Jestliže k tomu dojde, nevěšte hlavu a snažte se využít každé příležitosti k rozšíření svých znalostí a schopností. Ostatně - ono se vám asi ani nebude chtít lenošit, rádi se necháte pohltit studiem či kreativní prací. Na odpočinek budete mít dost času později.

Střelec
Jak se zdá, měli byste počítat se změnami. Jakési události mohou natolik ovlivnit váš dosavadní náhled na svět, že si budete připadat trochu jako cizinci. I zdánlivě obyčejné věci, k nimž máte přístup ve škole, vám mohou náhle připadat velice zajímavé a důležité, budete se je snažit prozkoumat do větší hloubky. Zkušenosti, které díky tomu získáte, vám už nikdo nevezme.

Kozoroh
Podle všeho je třeba počítat s událostmi, které pozmění běžný běh vašeho školního života. Změny můžete pocítit jak v pozitivním, tak negativním slova smyslu. Konečný výsledek bude záviset mimo jiné i na vaší momentální náladě a na vašem postoji. Zachovejte si proto zodpovědný přístup ke studijním povinnostem, pak nezaznamenáte nijak zásadní ztráty svého kreditu.

Vodnář
Měsíc květen pro vás může být zdrojem nové inspirace. Co se vám snad dosud blokovalo, mělo by se rozběhnout. Tento čas lze označit za pozitivní. Ať se budete věnovat čemukoli, bude se vám to dařit. Jupiter vám pomůže, i případná chyba ve vašem jednání či nedostatek v komunikaci s okolím bude díky němu kompenzován, tedy výraznější problémy nezaznamenáte.

Ryby
Planety naznačují, že na začátku května budete sbírat plody své píle a snah z předchozího období. Vzhledem ke konstelacím lze předjímat, že by se vám tedy ještě mělo dařit jak v oblasti studia, tak v osobním životě. Ale ve druhé polovině tohoto měsíce mohou přijít únava a nechuť k povinnostem, vaše vůle i zodpovědnost poleví, tyto tendence vás povedou k pasivitě.
(nam)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141239
DnesDnes245
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden245
Tento měsícTento měsíc6626

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice