Beran
(Pertho, Os, Raid): Je třeba se více zajímat o rodinné záležitosti, hledět si partnera. Nebojte se nových setkání a nestraňte se společnosti, komunikace s okolím bude pro vás plodná. Řešte vše aktivně, nevyhýbejte se nepříjemnostem. Vaše rozhodnutí musí být promyšlená a pevná.

Býk
(Nyd, Lagu, Eolh): Vše asi nepůjde hladce, nelze vyloučit, že se budete potýkat s potížemi. Ale díky své vůli a vytrvalosti je překonáte. Vaše úsilí přinese řešení situace, dojdete cíle. I pokud jste angažováni v soudním sporu či v nějakém jednání na úřadech, máte reálnou šanci uspět.

Blíženci
(Othila, Wyrd, Berkana): Jak se zdá, měli byste dojít nějaké finanční kompenzace, zisku, může jít i o výhru. Nepátrejte zatím po tom, co a jak máte v souvislosti s tím udělat, v pravý čas signál dostanete. Rozhodně nyní pocítíte příliv energie a objeví se nové šance.

Rak
(Hagalaz, Eh, Gyfu): Buďte ve střehu, můžete narazit na závist, žárlivost a z nich pramenící nepřátelství. Tušíte, co je komu trnem v oku? Jisté je, že i vzhledem k tomu budete muset učinit určité rozhodnutí - opatření. Věřte, že najdete důležité spojence, kteří vám pomohou.

Lev
(Sigel, Jera, Eoh): Ať se děje, co se děje, neztrácejte optimismus. Nic není jen černobílé, a tak věřte v dobré konce. Však i to, co zpočátku nevypadá dobře, můžete nakonec využít ve svůj prospěch. Věřte, že nad vámi bdí vyšší ochranná moc, jste silnější, než se může zdát.

Panna
(Man, Isa, Tyr): Jisté události a situace zřejmě dojdou konečného vyřešení. Jakkoli to zní optimisticky, buďte ve střehu. Důvěřujte jen sami sobě a spoléhejte se na vlastní síly, nenechte se svést k iluzím. Pamatujte, že jen ten, kdo bojuje za správnou věc, nakonec zvítězí.


Váhy
(Kaunaz, Daeg, Uruz): Možná v nějaké záležitosti stále váháte, ale runy ukazují, že je již nutné učinit konkrétní rozhodnutí a vykročit vpřed. Zažeňte obavy, máte vnější podporu a vaše vůle mnohé zmůže. Jste na cestě k úspěchu, ať už podnikáte či cokoli vyjednáváte.

Štír
(Ear, Thorn, Wenne): Na začátku měsíce buďte velmi opatrní. Runy varují před nebezpečím, mohou se objevit problémy, tedy se jim snažte vyhnout. Aktivujte své odhodlání i odpovědnost, odezvou vám budou dobré zprávy, postup vpřed. Pocítíte radost, starosti odezní.

Střelec
(Fehu, Eh, Nyd): Runy vám posílají jasný vzkaz - bez práce nejsou koláče. Nemůžete čekat zisk či úspěch, když se o něj sami nepřičiníte. Měli byste si proto ujasnit priority a energii úderně nasměrovat tam, kam je třeba. Případné překážky zdoláte díky své vůli a trpělivosti.

Kozoroh
(Othila, Hagalaz, Man): V souvislosti s majetkem - financemi asi cosi získáte. A může to být i cestou výhry či dědictví. Ovšem to s sebou nese i nesoulad s okolím, ozvou se závist a nepřátelství, kdosi vám přát nebude. Nenechte se znervóznit, vyprovokovat, však to pomine.

Vodnář
(Lagu, Eolh, Raid): To, jaké plody nyní sklidíte, je přímo úměrné vašemu úsilí, snahám, které jste vyvinuli. Runy rozhodně naznačují, že pokud jste nic nepodcenili, jakási úřední jednání dopadnou ve váš prospěch. Držte se nadále své cesty, nelitujte svých rozhodnutí.

Ryby
(Pertho, Gyfu, Os): Pečujte o své zázemí, starejte se o rodinu, je to váš přístav bezpečí a radosti. Buďte štědří ke svým blízkým, neváhejte nabídnout pomoc přátelům, když ji potřebují. Pamatujte, že v jednotě je síla. Využívejte své moudrosti, povede vás k úspěchu.
(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes127
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1089
Tento měsícTento měsíc7470

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice