Beran – ochranný anděl Gabriel

Nezbývá nic jiného, než vzít záležitosti do vlastních rukou. Tento měsíc se nemůžete spoléhat ani na náhody, ani na výraznou pomoc andělských sil. Pokud ale budete vše řešit se šarmem a patřičnou elegancí, nic se vám nemůže stát. Na místě rozhodně není ostýchavost, ani nedůvěra ve vlastní schopnosti. Držte se toho a nakonec budete překvapeni vlastními úspěchy. Dodá vám to energii a víru ve vlastní schopnosti – a to za to rozhodně stojí!

Býk – ochranný anděl Rafael

Neodkládejte ani menší úkoly, které souvisejí s realizací vlastních plánů. Sice se říká, že nikdy není pozdě, ale ve vašem případě, a zrovna tentokrát, to nemusí platit. Jistota vždy zůstává jistotou. Jinak jste na dobré cestě, jen se nenechte nikým příliš ovlivňovat. Musíte totiž počítat s tím, že ne všechny rady jsou míněny zrovna dobře. Vaše úspěchy se některým lidem nemusejí líbit. Nedbejte na to a držte se svých zásad. V nouzi nakonec poznáte skutečné přátele.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Mělo by dojít k příznivějšímu posunu, a to jak v soukromém, tak i pracovním životě. Problém, který by vás zatěžoval, by se nakonec mohl vyřešit sám od sebe. Na obzoru je také příznivá zpráva týkající se soukromí. Jestliže stále ještě toužíte po spolehlivém a pevném přátelství, nebojte se upřednostnit své city. Brzy se ukáže, že jste poznali zajímavého člověka, a že by to mohlo znamenat také úspěch v srdečních záležitostech.

Rak – ochranný anděl Michael

Pravděpodobně vás překvapí snadná možnost milostného prožitku. Raději si to ale pořádně rozmyslete, a pokud už se rozhodnete, tak nic neuspěchejte. Dočkáte se možná překvapení, které zrovna nemusí být příjemné. Dejte si pozor na přehnanou důvěřivost a nesvěřujte svá tajemství ani těm lidem, o kterých se domníváte, že jsou mlčenliví. Na partnera se ale můžete spolehnout. Závažné rozhodnutí udělejte raději začátkem měsíce. Pak si dopřejte oddych, koncem měsíce budete potřebovat dostatek energie.

Lev – ochranný anděl Uriel

Proudí ve vás velmi pozitivní andělské síly. Měl by to být tedy ve všech oblastech života poměrně příznivý měsíc. Nic ale nepřehánějte, v klidu toho dosáhnete víc a navíc si ještě ušetříte nervy. Nenechte se nalákat sladkými řečmi a tím pádem člověkem, který se bude až příliš okázale ucházet o vaši přízeň. Jestliže těmto svodům podlehnete, v budoucnosti se můžete dočkat nepříjemných překvapení.

Panna – ochranný anděl Azrael

Rozhodně se vyhněte agresivnímu chování – ale dejte si pozor i na to, co budete říkat. Bylo by též vhodné dát svým blízkým najevo, co vás trápí. Rozhodně by to prospělo vašim vzájemným vztahům. Nebude pro vás snadné sladit přání s tvrdou realitou života. Důležité je, abyste dokázali být tolerantní a ovládali se. Pak se vše bude vyvíjet jednodušeji. Nenechte se nikým a ničím znervóznit. Nepodceňujte dobře míněné rady svých nejbližších. Pochybnostmi o partnerovi se netrapte, není k tomu důvod.

Váhy – ochranný anděl Ariel

Chtělo by to si s partnerem všechno vysvětlit, nezatajovat problémy a vše nazývat správným jménem. Taková otevřenost vnese opět do vašeho vztahu vzájemnou důvěru a jednání bez postranních úmyslů. V tomto měsíci vás mohou překvapit zvraty a nečekané události. Mohlo by to vést až k takovému paradoxu, že v práci se vám bude dařit a v soukromí bude řada problémů, či naopak. Nesuďte sebe ani ostatní příliš přísně. Dopřejte si malou oddechovou pauzu a zjistíte, že mnohé pak jde řešit snáze.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Budou vás zajímat věci, které souvisejí s přírodou a duchovním životem. V této době budete ideálním cílem pro Amorovy šípy. Pokud jste již ale zadaní, sami musíte vědět, kam až lze zajít. Mít více želízek v ohni se nevyplácí, mohli byste si popálit prsty. Buďte přístupnější k přáním partnera nebo blízkého příbuzného, věnujte i více času rodinným požadavkům. Sami zjistíte, že se nakupily určité problémy, které je potřeba řešit. Uskutečněte třeba malý výlet ve dvou, je to dobrý prostředek k utužení partnerství.

Střelec – ochranný anděl Ull

Co bylo v minulosti zamlžené, nejasné, se ukáže v jasnějším světle. Díky své obezřetnosti odstraníte mnoho nesrovnalostí. Můžete při tom počítat i se štěstím, které vás na této cestě bude doprovázet. Nesmíte se ale nechat svést svou velkorysostí, abyste hned opět nedali v sázku úspěch, který jste si svízelně vydobyli, a to jen proto, že máte chuť na dobrodružství. Nesuďte člověka, kterého milujete, příliš přísně, i když se cítíte být zaskočeni. Důvěru a naději, kterou ve vás vkládá přítel nebo starší příbuzný, byste neměli zklamat.

Kozoroh – ochranný anděl Legba

Ukážete obdivuhodnou schopnost vcítit se do přání a potřeb blízkého člověka. Nyní probíhá období, v jehož průběhu můžete získat přítele, který při vás bude stát i v horších časech. V soukromém životě se odstraní nějaké nedorozumění. Vše bude probíhat harmonicky a vy se budete nacházet ve vrcholné formě. Újmy se můžete obávat jen tehdy, když se pokusíte „zapřáhnout“ jiné lidi, aby pracovali za vás, bez toho, abyste přinesli pro to i svůj vlastní podíl.

Vodnář – ochranný anděl Benten

S prosazením neobvyklých plánů nebudete mít žádné problémy. Váš šestý smysl pro příznivé příležitosti bude teď obzvlášť výrazný. Nenechte se ovládnout strachem. V srdečních záležitostech by mohlo dojít ke zlepšení. Tento měsíc příznivě ovlivní vše, co je spojeno s rodinou a přátelstvím a i vy ukážete více smyslu pro domácí záležitosti. V rodinném kruhu najednou odhalíte docela nový pocit bezpečí. Věřte svému štěstí i instinktům. Velice šikovně byste mohli uskutečnit nějakou investici, která vám zaručí dobré zisky.

Ryby – ochranný anděl Sila

City se u vás v tomto měsíci dostanou tak trochu mimo kontrolu. Znamení zřetelně ukazují na obrodu, na základní proměnu, která vám nakonec přinese vytouženou harmonii. Nyní můžete najít spřízněnou duši, se kterou si budete báječně rozumět a doplňovat se. Mnohým z vás osud „přihraje“ partnera, a to tak, aniž byste se museli nějak zvlášť namáhat. Život se ukáže z té sluneční strany. Bude vám poskytnuta pomoc a podpora, kterou budete potřebovat, abyste se osvobodili od jisté zápletky.
(mz)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141238
DnesDnes237
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden237
Tento měsícTento měsíc6618

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice