Každý ze třinácti úplňků v roce má odlišnou energii. Jejich vliv na nás je nesporný a my sami cítíme, že každý úplněk na nás působí jinak. Stejný vliv mají i na čarování. Měsíc se pohybuje rokem přes dvanáct znamení zvěrokruhu a každý z úplňků má proto jinou povahu. Při provádění rituálu musíte energii nejen pochopit, ale i procítit. Úplněk je vždy protikladným znamením Slunci. Když je tedy období slunečního znamení v Beranu, je úplněk ve Vahách. Když je úplněk v Raku, je úplněk v Kozorohu. Povaha rituálu by měla být v souladu s povahou Měsíce.

Měsíce rozdělené do čtyř základních skupin
ZEMSKÉ MĚSÍCE - Býk, Panna, Kozoroh
tato znamení jsou spíše materiálně založena, mají ráda stabilitu a bezpečí.
OHNIVÉ MĚSÍCE - Beran, Lev, Střelec
tato znamení jsou impulzivní, jdou rázně za svým cílem, ale také jsou velkými optimisty. V tomto období můžete zahájit změny.
VZDUŠNÉ MĚSÍCE - Blíženci, Váhy, Vodnář
tato znamení jsou rozvážná, objektivní. V tomto období je podpora komunikace, psaní, také je vhodné na cestování.
VODNÍ MĚSÍCE - Ryby, Štír, Rak
tato znamení jsou emocionální a snadno zranitelná. Toto období je vhodné při touze po lásce, plodnosti, vnímavosti.

Přání vyslovená za úplňku
V den, kdy je Měsíc v úplňku, si na papírek napište tužkou své přání. Dobře si přitom rozmyslete, jak jej budete formulovat. V žádném případě nepoužívejte slova jako "nikdy, navždy" nebo "za každou cenu". To je velmi nebezpečné, protože co dnes chcete "navždy", vám zítra může překážet - takový je život. Potom psaníčko složte a přiložte na srdce. Pak zapalte bílou svíci a s tichou prosbou o pomoc nad ní svůj papírek s přáním spalte.

Kdy provádět rituály
K rituálům by mělo dojít kdykoliv, kdy cítíte potřebu. Rituálům byste se měli věnovat, když nebudete nikým vyrušováni nebo přistiženi, kdy se budete cítit naladěni a schopni soustředit se na daný postup. Čarování v zájmu zisku, přírůstku nebo zvětšení čehosi je dobré provádět za přibývajícího Měsíce. Čarování , které má něco zmenšit, ubrat je vhodné za ubývajícího Měsíce. Nejvhodnější čas na provozování čarování je ten, kdy to opravdu potřebujete vy. Jenom tehdy budou vaše přání silná, aby se kouzlo mohlo podařit. Pokud provádíte kouzlo, které se má provádět v rituálním prostředí, použijte období "mezi časy" (soumrak, půlnoc, úplněk), abyste dosáhli co nejmocnějšího účinku.

Zaklínadlo
Svíčko moci, svíčko síly, nechť se má přání splní v tuto chvíli.
Sílo tryskej z plamene, dej mi, po čem touží srdce mé.
Má slova ať mocná jsou, vše co chci, ať mi přinesou.
Říkám tedy. Staniž se!
(toh)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141240
DnesDnes256
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden256
Tento měsícTento měsíc6637

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice