Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

Neměli byste propadat smutku, pokud se váš život dostane do určité rutiny. Překvapení si musíte „vyrábět“ sami. Občas si připomeňte, že když je něčeho hodně, přestane to být vzácností.

Láska


I když si nepotrpíte na žádné pevné citové vztahy, vaše nároky na partnera budou stoupat. V lásce se nemusíte vždy cítit šťastní. Planety naznačují, že vaše milostná sezona by mohla přijít v jarních měsících. Najdete sami sebe, jen musíte být dost vytrvalí a silní, abyste dosáhli na své sny. Budete mít víc energie, abyste projevili svůj sex-appeal. Na nic si ve vztazích nehrajte, snažte se být otevření, upřímní, dejte najevo, co chcete, a vyhnete se zklamání. Vězte, že váš život je vaše záležitost, nemáte se čeho bát. Co si zařídíte, to budete mít.

Zaměstnání


V zaměstnání se můžete na začátku roku 2021 cítit na vrcholu sil. Úspěch by vám měl jít naproti, s přehledem položíte konkurenci na lopatky. Bude vás to svádět k tomu, že porostou vaše ambice a snaha začít něco odbývat a hledat jednoduchá řešení. Nevěřte tomu, že štěstí chodí stále stejnou cestou. Počítejte s tím, že přijdou také nezdary a budete se muset rychle přizpůsobit, prokázat značnou vynalézavost k tomu, abyste vydrželi s dechem a energií. Zvláště druhá polovina roku nemusí být z profesního hlediska jednoduchá, každý úspěch si pak budete náležitě vychutnávat.

Zdraví


Nejcitlivějším místem z hlediska astromedicíny je srdce a oběhový systém, také páteř a záda. Rovněž pozor na psychiku. Pokud budete mít pocit, že se s vámi něco děje, zakročte. Rozhodně by nebylo moudré signály těla přehlížet. Ztratíte-li zájem o to, co se s vámi děje, bude třeba vážně zpozornět. I když si na rozmazlování nepotrpíte, neměli byste investice do zdraví zlehčovat, pokládat je za luxus. Přinejmenším byste se měli zaměřit na kvalitní jídelníček, potřebujete víc odpočívat, nezapomínat na zábavu a příjemné zážitky, které udělají dobře jak na těle, tak na duchu.

Peníze


Pozor, abyste se nenechali příliš strhnout honbou za penězi a majetkem, protože kvapná práce nepřináší ty nejlepší výsledky. V kariéře by se vám mělo s výjimkou krátkých období vcelku dařit, finanční sféra by neměla být podle planet vůbec špatná. V každém případě byste měli, pokud jde o finanční oblast, vždy zvážit a důkladně prověřit všechny nabídky a návrhy, které se k vám dostanou. Nedopusťte, abyste se ocitali na tenkém ledě. Když si dobře promyslíte, kam investovat, co koupit, a zvážíte veškerá rizika, měli byste se dočkat slušných zisků.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

148898
DnesDnes128
VčeraVčera193
Tento týdenTento týden468
Tento měsícTento měsíc637

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice