Budete-li se muset pro cokoliv rozhodnout, zaplašte v sobě bázlivost, neprůbojnost, rozpačitost. Vytrvalost vám pomůže překlenout přechodně nejisté situace a přinese úspěch.

Láska


Rodina by rozhodně neměla zůstávat na vedlejší koleji. Někdy bude zapotřebí, abyste uplatnili svou přirozenou autoritu a udělali si na domácí půdě pořádek dřív, než bude pozdě. Snažte se svému protějšku věnovat více pozornosti. Rok 2021 ale vypadá na to, že byste měli na milostném nebi zažívat spokojenost. Bude to příznivý čas pro nové začátky, osamělé Ryby by se měly porozhlédnout po přitažlivém protějšku. Přestaňte se stydět za svá přání, nic si nenamlouvejte. Vaše plány, pokud jde o lásku, budou správné, nesmíte však s nimi otálet.

Zaměstnání


Příznivá souhra náhod by vám mohla přinést do cesty velice zajímavé šance. Spousta povinností a úkolů vám někdy nedají vydechnout, ale určitě vás budou svým způsobem smysluplně naplňovat. Rozhodně si nebudete moci dovolit odmítnout nějakou práci, zajímavou nabídku, ať už půjde o krátkodobou nebo perspektivní aktivitu. V průběhu roku se nenechte vyvést z míry nějakými novinkami. Mohou přijít nečekané okamžiky, které zatřesou vaší jistotou, ale na druhou stranu vás posílí a učiní mnohem odolnějšími.

Zdraví


Rok může přinést v oblasti zdraví určité zvraty. Pokud se chcete těšit z dobré psychické i fyzické kondice, budete muset pro to něco konkrétního udělat. Jak nabádají planety, uděláte dobře, když budete se svou energií rozumně hospodařit. Máte velkého spojence v intuici, a toho byste měli využít. Některé věci příliš intenzivně prožíváte, takže pozor na nadměrný stres, neberte si určité věci příliš k srdci. Tendenci k neurózám, depresím a melancholickým stavům neřešte alkoholem či přemírou jídla, ale raději sportem, pohybem, příjemnou relaxací.

Peníze


Možná hledíte do příštích měsíců pesimisticky. Podle hvězd ale nic nenasvědčuje tomu, že byste museli řešit nejhorší. Určité události vás mohou trochu znejistět, přimět k učinění bezodkladných rozhodnutí a kroků. Před vámi se však rýsují i slibné měsíce, v nichž vás čeká netušené překvapení. Možná někdy budete mít pocit, že vám jde štěstí naproti, ale nenechte se dobrými výsledky, nečekanými zisky uchlácholit, budete muset být neustále ve střehu. Hlídejte si své výdaje, peněžní pohledávky a spoléhejte pouze sami na sebe.