Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

Nepočítejte s tím, že to bude snadný rok. Někdy můžete mít pocit, že se proti vám všechno spiklo, budete muset být neustále ve střehu, hlídat si, jak se říká, záda. Nebojte se udělat tlustou čáru za tím, co vám nevyhovuje, najděte odvahu učinit nové kroky. Uvidíte, že vám prospějí.

Láska


Nebojte si přiznat, co cítíte a potřebujete. Snažte se myslet pozitivně, přestat upozorňovat pouze na nedostatky druhých, sebe trýznit zničující sebekritikou. Přestože se můžete v některém období cítit víc unavení, je na vás, abyste svůj milostný život zharmonizovali. Zvláště jarní měsíce mohou být naplněny zajímavými událostmi v oblasti lásky, můžete prožívat poměrně šťastné období. Zajímavé chvíle čekají i na svobodné Panny, které touží po stálém zázemí, klidném partnerském přístavu. Uposlechněte svůj vnitřní hlas, našeptávání srdce, nechte se vést intuicí. Tím rozhodně nic nezkazíte.

Zaměstnání


Ne každý měsíc roku budete zřejmě považovat za šťastný. Plánujete budoucnost, avšak pozor na přílišné fantazírování, nemůžete si to dovolit. Některé pracovní záležitosti bude zapotřebí popostrčit, nečekat, že se samy posunou vpřed nebo vyřeší. Planety neslibují, že pracovní úspěchy vám půjdou naproti, někdy bude zapotřebí pořádně šlápnout do pedálů a zatnout zuby. Z něčeho budete muset slevit, ale také učinit rázná a nekompromisní rozhodnutí, upozadit určité vize o bezstarostných časech. Není však vyloučen pozitivní posun, přijít mohou neočekávané události, které obrátí váš život správným směrem. Jen musíte svou víru aktivně posilovat.

Zdraví


Se zdravím to můžete mít jako na houpačce. Někdy se budete cítit ve skvělé formě, jindy budete dělat zbytečně, jak se říká, z komára velblouda. Drobné indispozice budete moci přičítat své přecitlivělosti, přehnané úzkostlivosti. Z pohledu astromedicíny mohou být pro vás náročné letní měsíce a začátek září. Léto nemusí patřit, vzhledem k dusnému ovzduší a prudkému slunci, k nejoblíbenějšímu období. Pozor na zažívací potíže. Nadměrný stres může způsobit vaše touha po dokonalosti, sklon k perfekcionismu, ale také velká kritičnost ke svému okolí a neúměrná očekávání.

Peníze


Věřte tomu, že finanční rezerva vám v roce 2021 přijde vhod. Nic nemusí být takové, jak jste si představovali a můžete v průběhu příštích měsíců zaznamenat výpadek či krácení příjmů. Důležité bude zachovat chladnou hlavu, nehroutit se z nastálé situace. I když nejste na změny v jakémkoli směru příliš stavění, peněžní záležitosti vám mohou trochu zamotat hlavu. Důležitá pro vás bude víra, že všechno se dá zvládnout a vždy existuje cesta a způsob, jak se odrazit ode dna.