Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

Rok 2021 může být docela jiný, než byste čekali. I když se dokážete realitě podívat tváří v tvář, některé změny vás mohou překvapit. Bude zapotřebí rozumně hospodařit se svými psychickými i fyzickými silami, pozor na nadměrnou zátěž.

Láska


V milostném životě lze o přicházejícím roce mluvit jako o poněkud turbulentním období. Nesmíte však lásce zavírat dveře svým někdy arogantním chováním, tvrdohlavostí. Osobní život může procházet v roce 2021 jistými změnami, ale jak naznačují planety, rozhodně by neměly být k horšímu. Ne vždy musí být vaše city opětovány. Zapomeňte na úvahy o pomstě, někdy je třeba porážku přijmout se vztyčenou hlavou. Pokuste se vyhnout zbytečným nedorozuměním, usměrnit svoji pýchu, nedělat z maličkostí problém.

Zaměstnání


Nepatříte k lidem, kteří by se snadno vzdávali svých cílů. V případě problémů ale nejednejte impulzivně. Rozhodnutí, k nimž na začátku roku přistoupíte, ovlivní vaši blízkou i vzdálenější budoucnost. Problémy by mohly nastat, pokud budete ke svým krokům přistupovat nepromyšleně, unáhleně, nedočkavě. Některé zásadní životní změny, které lze v profesní oblasti v průběhu roku očekávat, uvítáte s nadšením, na jiné budete potřebovat delší čas, abyste se s nimi srovnali. Nové nápady a myšlenky budete sypat z rukávu. Ve své pozici, ať už stávající, nebo v té, která přijde s novou pracovní šanci, najdete uspokojení a smysluplnost.

Zdraví


Co se týká zdravotního stavu, nepatříte zřejmě k fanatikům, co vyznávají asketický způsob života. Rádi si dopřáváte a v tomto směru vás nedokáže nic přibrzdit. Pokud jde o zdraví, neměli byste v roce 2021 řešit nic zásadního a dramatického. Přesto, že vám dosavadní životní styl vyhovuje, mohly by se v průběhu příštích měsíců ozvat staré neduhy, zdravotní problémy, které jste museli v minulosti řešit. Měli byste pamatovat na to, že pohyb, aktivní sport, ale také racionální strava jsou nejlepší způsob, jak eliminovat možnost potíží s vaším citlivým oběhovým systémem.

Peníze


Nezdá se, že byste, pokud jde o možné zisky, ztráceli čas. Když si něco vezmete do hlavy, nikdo vás zřejmě nezastaví. Vaše finanční plány se zdají být pro příští měsíce poměrně smělé, ale nepočítejte s přehnaně velkými penězi, které by vám umožnily žít si, jak se říká, nad poměry. I když by mělo dojít na nejhorší a vaše situace na pracovním poli by se ukázala jako dočasně méně stabilní, finanční rezerva by vám měla stačit na pokrytí základních výdajů. Opatrní byste měli být především v jarních měsících a během léta. V této době mějte víc než jindy peníze pod kontrolou.