Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

Překážky by neměly být tím, co vás na cestě vpřed zastaví. Nebojte se ale občas překročit svůj stín, pusťte se do něčeho, co zavání větším rizikem, trochu experimentujte. Pokud zůstanete u negativních myšlenek, nikam vás to neposune.

Láska


V záležitostech lásky můžete kupodivu ztratit hlavu a sympatickou osobu si spíš nakloníte originálním dárkem než horoucím vyznáním. Citový život může v příštích měsících připomínat horkou dráhu. Jednou se budete vznášet ve hvězdách, jindy upadat do apatie. Nemá ale cenu lámat si hlavu věcmi, které se týkají vzdálené budoucnosti. Naučte si vychutnávat každý pěkný okamžik, hezkou chvíli, čerpejte z ní energii. Pamatujte na to, že nestačí jen chtít. V lecčems bude zapotřebí jít štěstí naproti. Osoby, které mohou ovlivnit váš milostný život, budou očekávat, že převezmete větší díl zodpovědnosti.

Zaměstnání


V profesní sféře může v roce 2021 dojít k řadě proměn. Na nudu si rozhodně stěžovat nebudete. Čeká vás spousta vypjatých situací, náročných rozhovorů, někdy můžete mít pocit, že jste na všechno sami. Máte však talent pro obchodní transakce, toho byste měli náležitě využít. Ať už bude pro vaši práci charakteristické podnikatelské prostředí, nebo se budete živit jako řadový zaměstnanec, vaše praktičnost s realistickým pohledem na svět bude výhodou. I když ne všechny představy dojdou naplnění, čas ukáže, že jste se nemýlili, jen shoda náhod vám nepřála. Neměl by to však být důvod házet, jak se říká, flintu do žita.

Zdraví


Nelze vyloučit, že vás potrápí menší zdravotní potíže. Větší než skutečná bolest se může stát váš strach z toho, že budete muset měnit plánovaný program. Díky své houževnatosti a vytrvalosti se vám podaří zvládnout i to, co by jiní lidé na vašem místě považovali za ztracené. Neposilujte v sobě myšlenku, že jste ze železa a nikdo vás nemůže nahradit. Vyhýbat byste se měli nadměrnému stresu, nervozitě, negativním myšlenkám. To jsou obvykle příčiny, které vás vedou k přejídání a nezřízenému pití, co jsou rizikové faktory řady civilizačních chorob.

Peníze


Hvězdy varují před přehnanou snahou dosáhnout nepřiměřeného zisku. Dá se předpokládat, že se vám podaří dotáhnout do zdárného konce slibnou finanční transakci. Budete mít však silnou tendenci k přehánění a zveličování významu toho, do čeho se pustíte. Měli byste se naučit odhadnout rozumnou hranici. Pozitivní vývoj v podnikání i v aktivitách, z nichž plyne skutečnost, že se vám podaří udržet si standardní životní úroveň, lze očekávat spíš v druhé polovině roku 2021.