Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

Pryč s přehnanými obavami. Svoji houževnatost, ctižádost a vytrvalost zaměřte na reálné cíle. Okolnosti vás přimějí, abyste ze sebe vydali to nejlepší.

Láska


V partnerském vztahu vykazujete podivuhodnou stabilitu. Mělo by tomu tak být i v následujících měsících. Máte pochopení pro lidské slabosti a chyby tak velkoryse, až druhé přivádíte v úžas. Býci, kteří hledají spřízněnou duši, by se měli poohlédnout po někom, kdo bude mít podobné zájmy, jakou jsou vaše, nikoliv s podobným odporem k novotám. Schopnost dosáhnout toho, co si přejete a chcete, je dlouhodobě nastartovaná k úspěchu.

Zaměstnání


Dostanete příležitost, jak se předvést v tom nejlepším světle. Konstelace planet je příslibem, že si v tomto roce nepovedete špatně. Plnění pracovních povinností vám umožní nejen solidní životní úroveň, ale také příležitost něčemu novému se naučit, seznámit se s někým, kdo vás bude hodně inspirovat. Překážky, které na vaší cestě za úspěchem budete muset překonávat, vás rozhodně neodradí. Spíš naopak. Pokud se ocitáte pod tlakem okolností, něco chcete, dokážete ze sebe vydat maximum. Nemělo by tomu být jinak ani v roce 2021.

Zdraví


Nestavte ho na druhou kolej, radí hvězdy. Největším nepřítelem je pohodlný způsob života. Patříte k nejohroženějšímu znamení zvěrokruhu, pokud jde o nadváhu. Proto mějte na uzdě chuť k jídlu, nepodléhejte kulinářským svodům. V důsledku tloušťky vám hrozí řada nemocí. Důležitá je vnitřní rovnováha. Nezapomeňte relaxovat a nenechávejte zdravotní problémy zajít daleko. Neznamená to s každým píchnutím běžet za lékařem, ale v rámci prevence to chce nic nepodceňovat a víc se rozmazlovat.

Peníze


Mnohé nasvědčuje tomu, že se vám v práci povede a tomu bude odpovídat výše vaší odměny, finanční ohodnocení. Snažte se být dobrým hospodářem a mít neustále slušnou finanční rezervu. Pokud nastanou nenadálé situace, dáváte přednost pragmatickému postupu, racionálnímu uvažování. I když by se vám mělo v roce 2021 z pohledu financí dařit, nepodléhejte touhám po luxusu, neutrácejte za věci, které byste pouze hromadili a nepřinášeli vám užitek. Raději investujte do zážitků a cestování.