Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

Beran

Měl by to být rok plný zvratů, netušených příležitostí, lecjakých příležitostí. Odhoďte staré myšlení, je to čas pro velké změny.

Láska


Jste přesvědčeni o tom, že lásku si můžete koupit, ale věřte tomu, že to budou vyloženě vyhozené peníze. Všechno totiž můžete dostat za pouhý úsměv a dobré slovo. Vašemu osobnímu kouzlu jen velmi těžko někdo odolá. Pozor na pýchu. Dlouholeté vztahy mohou procházet zejména v prvních měsících nového roku neočekávanou krizí. Nejen tu, ale někdy až dramatické situace během roku, ustojíte jen za předpokladu, že lásku nebudete považovat za samozřejmost a projevíte ochotu ke kompromisům.

Zaměstnání


Nejste zvyklí řešit spory laskavostí a drobnými ústupky, ale to budete nejspíš muset změnit. Připravte se v profesní sféře na poměrně turbulentní časy. Není vyloučeno, že vás okolnosti přimějí zamyslet se nad myšlenkou založit si vlastní firmu, zvolit svobodné povolání. V takovém případě je na místě opatrnost a zdrženlivost. Snažte se obklopit schopnými lidmi, loajálními spolupracovníky. Nedejte se mýlit tím, že o spolupráci projeví zájem osoba, kterou podceňujete. Možná budete nad jejím přístupem a činy žasnout.

Zdraví


Možná vám vaše pověstná tvrdohlavost v oblasti zdraví přijde vhod. Zejména v případě, kdy se nebudete cítit zcela fit a před vámi se nahromadí spousta práce, povinností, neodkladných úkolů. Není vyloučeno, že zdravotní indispozice, která vás může potkat v jarních měsících, vás dokonce vyřadí z každodenního provozu. I nejobtížnější situace byste ale měli zvládnout, pozor na sklon věci zlehčovat.

Peníze


Přehnaná obava z nestabilní finanční situace není na místě. K vašemu překvapení se aktivity, k nimž se v průběhu roku rozhodnete, slibně rozběhnou a přinesou nečekaný zisk. Snažte se ho však smysluplně investovat, nepromrhat za věci určené k okamžité spotřebě. V tomto směru je třeba uvažovat v dlouhodobé perspektivě, myslet na zadní kolečka, horší časy. Nenechte se přemluvit k ničemu, co by bylo proti vaším zásadám a přesvědčení.