Věřili byste, že znamení vašeho narození mají vliv i na váš vkus?

BERANŮM sluší červená barva a její kombinace. Rozhodně jsou pro ně nevhodné barvy světlé, zejména světle růžová nebo žlutá. Pokud zvolí barvu černou, musí ji oživit červeným doplňkem. Sluší jim velké nebo výrazné klobouky a rozpuštěné či dokonce rozcuchané vlasy.

Pro BÝKY je nejvhodnější barvou světle modrá a smaragdově zelená. Ženy si také libují v růžové. Muži - Býci potřebují zakrýt své nedostatky a zvýraznit své přednosti. Ti, kteří mají sportovní postavu, se budou dobře cítit v přiléhavém tričku, ti s bříškem nebo nedostatkem svalů si obléknou raději košili. Ženy - Býci milují velké výstřihy a přiléhavé oblečení, do vlasů si rády dávají ozdoby nebo přitahují pozornost lokničkou.

BLÍŽENCI potřebují volné a vzdušné oblečení, které by je neomezovalo při pohybu. Musí to být oblečení pohodlné a zároveň módní. Milují žlutou a blankytně modrou barvu, libují si také v medových odstínech nebo v kombinaci hnědé s oranžovou.

RACI mají rádi modrou, modrobílou a světle zelenou barvu. Tyto barvy a kombinace působí na ně uklidňujícím dojmem, posilují jejich sebevědomí a zvyšují tělesnou aktivitu. Modrá dodává Rakům touhu prosadit jejich myšlenky, podporuje jejich pocit neomylnosti a přesvědčení o správnosti jednání nebo cesty, kterou se vydali.
Všichni LVI milují oranžovou barvu, libují si v červené a jejích kombinacích s jinými barvami a mají rádi královskou modř. Toto znamení se potřebuje vždy něčím ozdobit, proto Lvi milují výrazné nápisy, zlaté ornamenty, klobouky a ženy ozdoby ve vlasech.

PANNY dávají přednost zdrženlivému oblečení, nesnášejí módní výstřelky a dbají na to, aby jejich oděv do všech detailů dokonale ladil. Jejich oblíbenou barvou je modrá, šedá, bílá v kombinaci s modrou a hnědá. Ženy mají zálibu v kostýmech Chanel, muži v košilích.
Vzdušné znamení VAH miluje pastelové barvy, dbá na dokonalý soulad všeho a patří mezi největší estéty. Váhy pečlivě sledují módu a jdou s ní. Z barev nejvíce milují světle zelenou, blankytně modrou a také lososovou. Oblékají se vždy s vybraným vkusem a bývají zdrojem inspirace pro široké okolí. Jejich účes musí dokonale ladit s oblečením.

ŠTÍŘI milují černou a její kombinaci s červenou nebo žlutozelenou, dále fialovou a smaragdově zelenou. Libují si v takovém stylu, který by jim propůjčoval svůdný vzhled s nádechem tajemství a podtrhoval jejich kouzlo.

Všichni STŘELCI mají v oblibě královskou modř a její kombinaci s jinými barvami. Mají rádi také oranžovou a fialovou, zejména v kombinaci se zlatou. Nejvíce tomuto znamení vyhovuje sportovní nebo kovbojský styl – džíny, kůže apod. Jako doplňky volí Střelci rádi přívěsky a ozdoby z kůže, kůry a dalších přírodních materiálů.

Náročné znamení KOZOROHA pečlivě sleduje módu a potrpí si na takový materiál, který nenechává nikoho na pochybách, že jeho nositel patří mezi horních deset tisíc, i kdyby tomu zdaleka tak nebylo. Z barev dává přednost bílé, modré, šedé a starorůžové. Kozoroh má rád decentní střih, nelákají jej módní výstřelky.

VODNÁŘI milují výstřední, nápadné a originální střihy. Nesnášejí povrchnost a předstírání a snaží se dávat již svým oblečením, účesem a celkovým vzhledem najevo, že se neřadí do průměru. Rádi si kupují módní výstřelky. Nejvíce milují modrou, dále také bílou, okrovou, khaki a oranžovohnědou.

RYBY milují jemné odstíny barev. Mají rády květinové vzory, nikoli však v křiklavých barvách nebo divokých kombinacích. Nejraději mají bílou ve spojení s ostatními barvami. Libují si ve světle modré, světle růžové a lila.
(ksa)
 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

150469
DnesDnes83
VčeraVčera255
Tento týdenTento týden650
Tento měsícTento měsíc3744

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab