Beran
Hýbejte se a nelenošte! Pozitivní astrologické aspekty vám umožní, abyste ve svých školních aktivitách uplatnili tvůrčí potenciál. Buďte tedy iniciativní a investujte energii i invenci podle toho, jakých výsledků chcete dosáhnout, co si od toho slibujete a co očekáváte. S projevem vlastních názorů a hledisek ovšem opatrně, zvláště nejsou-li v souladu s postoji autorit.

Býk
Jak naznačuje planeta Jupiter, v rámci studia by se vám mělo celkem dařit. Budete schopní využít vhodně svých znalostí, schopností i praktických zkušeností. Nic pro vás tedy nebude nepřekonatelnou překážkou, nenarazíte na neřešitelné problémy. V souvislosti se vztahy můžete zaznamenat tendenci okolí svěřovat se vám, kdosi u vás bude hledat radu a oporu.

Blíženci
Planety varují - měli byste se rozhodně více soustředit a chce to více přemýšlet, než cokoli řeknete, uděláte atd… Bystrý úsudek vám chybět nebude, ale s komunikací a interakcí s okolím to bude horší. Uvědomte si, že právě nepřesnost ve vyjadřování vám může zhoršit studijní výsledky. Co se zdraví týče - pečujte více o své nervy a ledviny.

Rak
Také díky Jupiteru vám v dubnových dnech půjdou některé věci snáze, jednodušeji se zorientujete a vaše reakce budou rychlejší. Využijte tedy tento čas k upevnění svých pozic v očích pedagogů, k uskutečnění svých plánů. Ve druhé polovině měsíce si dejte pozor na možné výkyvy nálad, mohly by vám zadělat na zbytečné potíže v oblasti vztahů.

Lev
Zvláště v první polovině měsíce dubna se celkem bez potíží popasujete se svými úkoly i školními povinnostmi, pokročíte rázněji vpřed. Ale pozor na to, abyste neusnuli, jak se říká, na vavřínech, neztratili motivaci a elán. Se sliby to v těchto dnech rozhodně nepřehánějte, pamatujte, že je třeba je plnit. Více konejte a méně mluvte, to vaše okolí skutečně ocení.

Panna
Co se týče vašeho studia a školních povinností, můžete v průběhu dubna zakoušet i ne zrovna příjemné pocity frustrace. Počítejte raději předem s tím, že cosi nepůjde zcela hladce, leccos se může komplikovat. S tím se za stávajících astrologických aspektů budete hůře vyrovnávat. Snažte se proto aktivovat svou píli, zodpovědnost a vytrvalost, nic neponechávejte náhodě.

Váhy
Jak se zdá, budete mít hodně nápadů a šikovnost vám během dubnových dní rovněž chybět nebude. Zvláště zabýváte-li se IT obory, moderními směry technologií či uměním, bude se vám dařit. Lze předjímat, že vás potěší i vývoj záležitostí ze sféry milostné. Ovšem opatrnost byste měli zachovávat při pohybu a sportování, v průběhu měsíce poroste riziko úrazů!

Štír
Pokud jste řešili nějaké nejasnosti, trápily vás pochybnosti, tlaky se uvolní a měly by se postupně rozplynout. Planety naznačují, že aktuální naladění bude přát zvláště analytickému myšlení, tedy jedincům, kteří se pohybují v oborech technických. Co se týče milostné sféry, pozor na tendenci křísit to, co již odumřelo, nefunguje. Nebojte se navazovat nové vztahy!

Střelec
Jak naznačují konstelace, přestože máte mnoho myšlenek a bystřejší uvažování, tak se nyní v měsíci dubnu budete muset hodně snažit a můžete se i dost nadřít, než dosáhnete kýženého výsledku. Pokuste se proto zaměřit spíše na kolektivní činnost, týmová spolupráce bude hodnocena kladně a přinese ovoce. A dodejme, že planety přejí novým milostným vztahům!

Kozoroh
Zřejmě dostanete možnost pomoci nebo vyjádřit podporu někomu ze spolužáků. Je na vás, jak se s tím popasujete, jak a zda vůbec se příležitosti chopíte. Každopádně co se studia týče, pozor na nepřesnosti! Zvláště ve druhé polovině měsíce dubna se můžete snáze dopustit chyb. V souvislosti s láskou vyjádřete své city. Toto období vám může přinést milostné blaho…

Vodnář
Nebojte se nových projektů, sbírejte zkušenosti, využívejte příležitosti, které se před vámi objeví. Podle všeho budete mít podporu nečekaně i ze strany pedagogů, můžete se dočkat nějakého úspěchu. Ke konci měsíce se pravděpodobně ozve únava, možná se dostaví i mírná duševní krize, a to v souvislosti se zprávami a zásahy od lidí, kteří vám nepřejí.

Ryby
Pozor na ztráty pozic! V souvislosti se školními povinnostmi planety varují před laxním přístupem a naopak vybízejí k tomu, abyste nepodléhali dojmu, že je do konce školního roku času dost a nic se nestane, „když to teď trochu vypustíte“. Budete mít štěstí na osoby, které se vám pokusí vyjádřit sympatie, náklonnost, ale mezi spolužáky-spolužačkami je nehledejte.
(nam)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139091
DnesDnes140
VčeraVčera203
Tento týdenTento týden343
Tento měsícTento měsíc1428

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice