Beran
(Gyfu, Os, Ear): Spolupracujte s okolím, neváhejte podat pomocnou ruku tomu, kdo to potřebuje. Aktivně řešte to, co je třeba, nevyhýbejte se nepříjemnostem. A počítejte s tím, že přijdou situace, objeví se vám v cestě překážky, které prověří vaše postoje, sílu i odhodlání.

Býk
(Wenne, Jera, Eoh): Mělo by se vám poměrně dařit, pocítíte radost z toho, co děláte a co je pro vás důležité. Nalaďte se optimisticky, jak se zdá, skutečně nebudete řešit vážnější zádrhele. Věřte, že štěstí stojí při vás. I když vám může kdosi závidět, jeho pikle vás neohrozí.

Blíženci
(Nyd, Daeg, Kaunaz): Podle všeho se budete potýkat s nějakými překážkami. Zachovejte rozvahu, obtíže lze překonat prací, vůlí a trpělivostí. Vaše situace se zlepší, musíte však jednat, nesmíte váhat nebo čekat, že to za vás kdosi vyřeší. To by se otočilo proti vám.

Rak
(Wyrd, Tyr, Eolh): Postupujte obezřetně, neboť okolnosti budou proměnlivé, může dojít na nečekané zvraty ve vývoji událostí. Důvěřujte však osudu, pokud jste na správné cestě, máte reálnou naději, že vše dopadne dobře. Platí to i v případě úředních sporů, soudních jednání.

Lev
(Hagalaz, Man, Uruz): Zřejmě se setkáte s nepřátelským jednáním vůči vlastní osobě. Tušíte, kdo a proč se postavil proti vám? Určité záležitosti se nicméně vyřeší, buďte optimisty. Pokud správně využijete svou energii, dosáhnete úspěchu. Ctěte však pravidla svobodné vůle.

Panna
(Pertho, Raid, Fehu): Měli byste zaměřit svou pozornost především na rodinné záležitosti, harmonizujte své zázemí. Ve svých rozhodnutích buďte pevní, držte se vize svých cílů. Nepočítejte s tím, že cokoli dostanete zadarmo, budete sklízet jen plody vlastního úsilí.

Váhy
(Sigel, Berkana, Othila): Máte-li dojem, že se na vás něco chystá, nepanikařte a nebojte se. Budete mít dost sil i elánu, abyste zvládli to, co se vám postaví do cesty. A objeví se i nové naděje - možnosti. Dařit se vám bude finančně, runy naznačují možnost výhry, odměny.

Štír
(Lagu, Eh, Thor): Nějaké vaše úsilí bude završeno, případně se cosi vyřeší. Nelze vyloučit, že budete muset kamsi odjet, cestovat, ale nebraňte se tomu. Přijdou dobré zprávy, to, na čem pracujete, oč usilujete, by se mělo podařit. A možná povedete i dost rušný společenský život.

Střelec
(Hagalaz, Eh, Raid): Pozor na pomluvy, stahují se kolem vás mraky. Komu jste - jak se říká - šlápli na kuří oko? Budete muset zřejmě učinit nějaké rozhodnutí, což nemusí být snadné. Ale ujasníte-li si priority a určíte směr, kterým se chcete vydat, neuděláte chybu.

Kozoroh
(Os, Jera, Man): Komunikujte s okolím, spolupracujte. Ať se děje, co se děje, necouvejte ani před náročnými úkoly, obtížnými záležitostmi. Štěstí máte na své straně. Věřte, že určité okolnosti či události uvidíte v novém světle, dokážete si poradit a využít je ve svůj prospěch.

Vodnář
(Eolh, Uruz, Isa): Máte vyšší ochranu před nebezpečím, fyzickým útokům. Řešíte-li úřední či soudní spory, je tu naděje na výhru. Jakkoli vám však vaše vůle může pomoci k úspěchu, pozor na to, abyste se nestali otroky vůle druhých. Kdosi se vás pokusí využít pro své záměry.

Ryby
(Wyrd, Berkana, Othila): Lze očekávat nové začátky. Pocítíte elán a příliv energie, vaše síly budou obnoveny. Bude záležet na tom, jak se k čemu postavíte, zda dokážete využít příležitosti, jež vám vstoupí do cesty. Finančně byste na tom rozhodně špatně být neměli.
(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139107
DnesDnes110
VčeraVčera195
Tento týdenTento týden508
Tento měsícTento měsíc1593

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice