Květen patří podle keltského kalendáře lidem topolu, kaštanu a jasanu.
Lidé topolu (narození 1. 5 až 10. 5.): Jejich hlavními rysy jsou spolehlivost, obětavost, ale také nejistota, horší přizpůsobivost a sklony k pesimismu. Fyzicky bývají přitažliví, ale nikoli domýšliví. Často se trápí, dělají si starosti kvůli malichernostem, nedokážou si vychutnat život. Špatně snášejí kritiku, nepříjemnosti i změny je vyvedou z rovnováhy, proto jim někdy unikají šance na úspěch. Mívají umělecké sklony a značné organizační schopnosti. Nechybí jim dobré nápady, leč v realizaci pokulhávají. Láska pro ně hodně znamená, jsou ovšem nároční a potřebují tolerantního partnera. Neradi přistupují na kompromisy.
Jak je to s energií topolu? Je vhodná na strachy a úzkosti neznámých příčin, obavy z neštěstí. Rozvíjí schopnost navazování kontaktů a komunikaci. Tato energie je silná, vhodná i pro děti.
Lidé kaštanu (narozeni 11. 5 až 20. 5.): Mají vyvinutý smysl pro spravedlnost a ochranitelské sklony, hájí práva svá i svých nejbližších. Jsou citliví, zastávají se slabších a nemocných, nesnáší příkoří, přetvářku či násilí. Někdy zapomínají sami na sebe, což jim může bránit v úspěchu. Jejich osud závisí na okolnostech, na okolí. Mohou se dostat hodně vysoko, stejně tak mohou zápasit o své místo na slunci. Bývají čilí, bystří, velmi společenští, zároveň však mají sklon k jízlivosti a klevetám. Milují-li, jsou oddaní a odpovědní k rodině. Vyžadují ale hodně lásky a pozornosti. Díky pevnému zázemí často dosahují úspěchu i v jiných sférách bytí.
Jak je to s energií kaštanu? Rozvíjí schopnost ovlivňovat druhé. Pomáhá léčit nemocnou duši, tiší její bolesti, dodá člověku ztracené sebevědomí a jistotu. Zbaví ho neklidu a strachu. Je podobná energii dubu, posiluje klid a pohodu, dává naději. Léčí a posiluje srdce, ledviny a krevní oběh.
Lidé jasanu (narození 21. 5. až 30. 5.): Vyznačují se odolností, odvahou, ctižádostí, ovšem též svobodomyslností, egoismem a panovačností. Bývají nároční, oslňující, optimističtí, poměrně snadno dosahují svých cílů. Dělají to, co považují za správné, nepřipouští si problémy ani kritiku. Může se tak zdát, že nemají pevnou vůli, jsou nezodpovědní. Opak je však pravdou. Když jim něco nevyje, trpělivě čekají na další příležitost. Když jsou v pohodě, pozitivně působí i na své okolí. Oplývají značnou empatií. Neumí být průměrnými, mají vrozenou potřebu stoupat výš. V partnerství jsou obezřetní, emoce drží pod kontrolou, řídí se rozumem. V lásce jsou věrní.
Jak je to s energií jasanu? Posiluje rozhodnost a sílu vůle, aktivuje podvědomí. Mírní deprese a smutek. Ale pozor- nadměrné čerpání této energie může vést až k chorobné ctižádosti! Jinak též umožňuje lépe chápat souvislosti života, poznat životní cíle. Má moc nad vodou, tedy dobře působí na orgány, které pracují s tekutinami - ledviny, močový měchýř, žaludek.
(rid)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139259
DnesDnes78
VčeraVčera337
Tento týdenTento týden78
Tento měsícTento měsíc3104

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice