Beran
(Kaunaz, Lagu, Sigel): Dívejte se vpřed, nevracejte se k minulosti. Věřte, že pokud vyvinete dostatečné úsilí, překonáte jakékoli překážky a dojdete kýženého cíle, vyřešíte, co je třeba. Nechte do svého života vstoupit lásku a harmonii, přinese vám to plodnost ve všech jejích významech.

Býk
(Uruz, Sigel, Ear): Jak se zdá, budete schopní druhé přesvědčit o své pravdě, naklonit si je na svou stranu. To vám pomůže, jste na cestě k úspěchu. Nesmíte toho však zneužívat! Pokud nebudete jednat v souladu s vyššími principy a zákony vesmíru, zaznamenáte naopak ztráty a škody.

Blíženci
(Wenne, Ear, Hagalaz): Runy doporučují ostražitost. Neměli byste podléhat bezstarostnosti, třebaže vám zatím možná stále rodina, domov či práce přinášejí radost. Nepodceňujte nebezpečí, hrozbu problémů, které zatím nejsou zjevné. Podle všeho na vás kdosi líčí, kuje pikle.

Rak
(Eh, Eoh, Daeg): Je před vámi cesta. A ať už je skutečná či duchovní, bude třeba ji vykonat. Ať se děje, co se děje, nemusíte mít strach. Věřte, že máte vyšší ochranu a štěstí stojí při vás. Zachovejte si tedy optimistického ducha, poznání či změny, k nimž dojdete, vám budou přínosem.

Lev
(Thorn, Wyrd, Raid): Podle všeho se vám bude dařit, runy věští zdar věcí započatých. Ukazují, že se před vámi mohou objevit nové příležitosti a šance, otevře se vám cesta k novým začátkům. Zřejmě si ujasníte směr, kterým se chcete vydat, dojdete k pevným rozhodnutím.

Panna
(Pertho, Gyfu, Kaunaz): Obecně platí, že rodina je tím, na co byste se měli soustředit, na co musíte zaměřit pozornost. Myslete na spojenectví a soudržnost, nabídněte pomoc svým nejbližším. Na váhavé kroky nyní není čas, jednejte rychle. A pečujte nyní také více o své zdraví!

Váhy
(Eh, Fehu, Nyd): Rozhodně nyní v měsíci květnu nezapomínejte na duchovní sféru - čtěte, přemýšlejte, meditujte. Runy slibují, že vaše snahy a vykonaná práce dojdou odměny. Nic však nedostanete zadarmo, musíte aktivovat trpělivost a vůli, nesmíte myslet pouze na sebe a svůj prospěch.

Štír
(Pertho, Tyr, Fehu): Zapracujte na svém zázemí. Prohlubujte rodinné vazby, snažte se kolem sebe vytvářet pohodu. Kdo řešil vážnější partnerské potíže, má naději, že vše dobře dopadne. Důvěra může být obnovena, pokud se obě strany budou snažit. Pamatujte - bez práce nejsou koláče!
Střelec
(Nyd, Uruz, Jera): Překážek se nelekejte, máte na to, abyste je překonali. Možná řešíte trable, přesto se rozhlédněte kolem a nabídněte pomoc tam, kde je jí třeba. To vás duchovně očistí a posílí. Využívejte svou energii pro obecné blaho, pak vám bude přáno a dosáhnete hojnosti.

Kozoroh
(Wenne, Gyfu, Tyr): Runy naznačují, že se v tomto čase můžete těšit z dětí, domova, práce i zdraví. Do vašeho života by neměly vstoupit vážnější starosti. Buďte proto štědří i ke svému okolí, pomáhejte druhým radou či skutky. Věřte, že ten, kdo stojí na straně spravedlnosti, vítězí.

Vodnář
(Os, Eolh, Berkana): Jakékoli nepříjemnosti hned řešte. Komunikačně jste na výši, dokážete leccos zařídit, vyjednat. V rámci úředních či soudních jednání tedy můžete uspět. Energie ani odvaha vám chybět nebudou, ale ač vám nehrozí bezprostřední nebezpečí nehod a úrazů, neriskujte!

Ryby
(Isa, Eoh, Othila): Je tu výstraha, něco není v pořádku, měli byste si tzv. krýt záda. Nepodléhejte iluzím, hledejte pravdu. I když vám někdo nepřeje, s jeho úskoky si poradíte. Runy rovněž hovoří o majetku a ziscích. Nelze vyloučit jakousi peněžní výhru, ve hře je i dědictví.
(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147234
DnesDnes92
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1571
Tento měsícTento měsíc3450

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice