Snažíte se vyhrát ve sportce? Máte nějakou kombinaci čísel, kterou zkoušíte stále znovu? Tušíte, zda vůbec máte šanci na výhru? Podívejte se spolu s námi na toto téma trochu podrobněji. Tentokrát jsme si o sázení povídali s věštcem Stanley Bradleyem (Stanislavem Brázdou).
Sázíte? Využil jste v tomto ohledu někdy svých schopností?
Když mi bylo asi šest let, tak jsem si vsadil a vyhrál. Ale naši mi za ty peníze koupili kalhoty a od té doby jsem na sázení zanevřel. Uvědomuji si, že šance na výhru je jedna ku x milionům. Ještě tak v rámci sportů jsem si ověřil, že to lze vytipovat. Když jsem si to zkoušel, vycházelo mi docela přesně, kdo vyhraje, na tom bych asi mohl vydělávat. Nejlépe jsem tipoval ženský tenis. Ale systém sázení je složitý, musíte si vsadit na víc věcí najednou, je to kombinace tipů. I když vám vyjdou tři a čtvrtý ne, už nevyhrajete nic. A já jsem člověk, který jde na jistotu. Kdo věří, že sázením vydělá, žije v pouhém snu. K tomu, abych to dokázal, aplikuji jednoduchý test a už jsem řadě lidí ukázal, že jejich vize výhry je nereálná.
Když za vámi přesto někdo přijde a žádá o pomoc, protože chce vyhrát, jste schopen mu poradit?
Neumím zjistit, v čem vyhraje, ale mohu mu sdělit vhodné datum, kdy jsou jeho vyhlídky lepší, nebo kdy může sám přijít na to, co by mu mohlo přinést finanční úspěch. Já, jak už jsem řekl, nesázím. Věřím ale na burzu, to jsem vyzkoušel. Vzal jsem z banky milion a kyvadlem jsem si z mnoha firem jednu vybral. Zjistil jsem si, kdy mám svůj milion vložit do akcií. Šlo mi o krátkodobý vklad, orientačně jsem si řekl, že za 14 dní akcie zase prodám. Tehdy jsem za těch 14 dní vydělal 250 000 korun.
Je nějaký konkrétní čas, den, kdy bychom mohli mít obecně při sázení více štěstí?
Nejcitlivější jsme kolem poledne a nejlepší den je pátek. Dvanáctka jako taková má v tomto význam. Je to osud a je dvanáct aspektů, které jsem rozkódoval, jež hrají roli v souvislosti s výhrou. Je to o štěstí, intuici atd.
Když byste měl pro klienta určit vhodný den - ať už jde o klasické sázení nebo o spekulace na burze - co k tomu budete potřebovat? S čím pracujete?
Není to zase tak jednoduché, ale já k tomu v podstatě nepotřebuji nic. Pracuji s kyvadlem. Mnoho lidí přišlo, abych jim vyvěštil, jak a zda mohou vyhrát. A mnozí také vyhráli, což potvrdili v TV, kde jsem jim mimo jiné i toto věštil. Soustředím se, uvedu do nižší hladiny vědomí a vidím to před sebou - čísla, data, kalendáře atd. Vidím například i křivku burzy, tedy časový úsek a jaký bude vývoj, jak to půjde. Určitě bych na stanovení data k pokusu o výhru nepoužíval normální karty, tam dochází k osobnímu ovlivnění. Ale pro lidi, kteří s kartami zacházet umějí, jsem vymyslel speciální karty. Pomocí karet si sestaví sinusoidu, která jim ukáže, jak na tom jsou, zda je - či kdy přijde příhodný čas…
Můžete nám říci třeba podle znamení horoskopu, kteří lidé mají letos vyšší šanci na výhru?
Věřím spíš čínské astrologii než evropské. Dobré období mají zejména Hadi, však je také rok Hada. Lépe na tom také budou zrozenci znamení, která Hadovi předcházela. Hůř na tom budou znamení následující po Hadovi. Krysám by se tedy mohlo finančně dařit, ale na hazard to není, platí pro ně, že méně někdy znamená více. Buvoli by vyhrát mohli, mají vzestupnou křivku úspěchu. Tygři by štěstí „ve hře“ zkusit mohli, nejsou bez šancí. Pro Zajíce se jeví jako zajímavý zvláště devátý měsíc, Draci mají úspěch jistý a mohou si i trochu zariskovat. To Koně by naopak s penězi riskovat neměli, udělají lépe, když se budou držet při zemi. Kozy si rovněž musí finance hlídat, aby se nedostaly do červených čísel. Opice ani Kohouti extra šanci na výhru nemají, to už spíše Psi mohou zkusit štěstí v loterii. A Vepři by měli vědět, že sázkami případné finanční starosti nezaženou.
Můžete prozradit našim čtenářům nějaké triky, jak - čím mohou své šance na případnou výhru zvýšit?
Pokud chtějí vědět, jaké mají obecně předpoklady k výhře, ať si pro sebe řeknou - jaké je první číslo od 0 do 100, které mne napadne, když se „na něco ptám“? Na nevědomé úrovni získají odpověď, zda mají šanci vyhrát velké peníze. Kdo řekl 100, je to na 100 % ano, má šanci vyhrát. Už jsem jinak říkal, že na sázení je vhodný čas kolem dvanácté hodiny - v poledne, to jsme naladěni. Magické dny jsou třetí, dvanáctý a jednadvacátý v každém měsíci. To může využít a vyzkoušet kdokoli. Lidské tělo je anténa. K výhře nám pomáhá šest smyslů, intuice. Aby se šance zvýšila, je nutné dosáhnout frekvenčně dál, než je běžně možné tím naším tělem, tou anténou. Já tvrdím, že kyvadla, přívěsky a talismany jsou prvky, které mají rovněž svou frekvenci a ovlivní tu naši frekvenci. Když je použijeme, pomohou nám. Intuice se aktivuje modrou barvou. Je tak dobré mít při sobě modrý kámen a držet ho v ruce, když chceme přijít na to, co máme udělat, abychom vyhráli, přemýšlíme, jaká čísla vsadit. Další pomůckou je modré světlo. Do modrého světla je dobré dívat se zhruba 3 minuty, to probudí náš šestý smysl. Kombinace 12 hodiny, což je 13 hodin letního času, dnů 3, 12 a 21 v měsíci, informací o znamení, které jsem nastínil a modrého světla, to už by mělo účinkovat! Kdo nic nezkusí, nic nezkazí, ale také nezíská. Když se rozhodnete zkusit štěstí, tak první, co vás ve 12.00 dvanáctého, napadne, to je to správné řešení, to je třeba zrealizovat. Např. pokud vás napadnou čísla, tak si je napište a jděte vsadit, pokud vás napadne jít si koupit los, či dát si náhodný tip, udělejte to…
Děkujeme za rozhovor. (zem)
Kontakt: www.brazda-s.cz, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 606 119 600

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141382
DnesDnes190
VčeraVčera252
Tento týdenTento týden1672
Tento měsícTento měsíc8053

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice