Květen je čas, kdy okolo nás všechno rozkvétá a nám se vlévá do žil nová chuť začít něco nového, neokoukaného. Je čas na nové lásky, krásná shledání i na to, abychom si naplánovali dovolenou. Jak se bude dařit v květnu vám, na to jsme se tentokrát zeptali karet.

Beran
Jak se ukazuje, moc si nevydechnete. Karetní sestava napovídá, že vám nejspíš na zájmy a zábavu nebude zbývat moc času, přesto neztrácejte humor ani nadhled. V závěru měsíce zvyšte opatrnost zejména v souvislosti s finančními záležitostmi.

Býk
Můžete pociťovat jakousi ospalost, počítejte s tím, že se vaše reakce zpomalí. V tomto čase je vhodné myslet na zdravotní prevenci, nic nepřehlížet. Své tělo ani mysl zbytečně netýrejte, nemá smysl snažit se aktivitu uměle vybudit. Plánujte dovolenou.

Blíženci
Pravděpodobně objevíte jedno z tajemství vesmírné harmonie a rovnováhy. Všimnete si toho, že pokud se vám něco nepodaří, obvykle vám osud brzy přihraje šanci, která vám to vynahradí. Usmějte se a berte, co se vám nabízí!

Rak
Karty hovoří o návratech - můžete se v myšlenkách častěji obracet k minulosti, mohou se objevit osoby, s nimiž už jste kdysi měli co do činění. Stejně tak se vám ale může vrátit něco, co jste ztratili, komusi půjčili…V oblasti lásky se nebojte projevů citů.

Lev
Okolí bude mít tendenci vás poučovat, a to se vám líbit nemusí. Zachovejte však rozvahu, nerozčilujte se a nesnažte se druhým na oplátku vnutit své názory. Víkendové květnové dny si příliš neplánujte, vypadá to, že přijdou nějaké povinnosti.

Panna
Necítíte-li se být v pohodě a fit, věnujte pozornost svému životnímu stylu. Zejména nedostatek spánku vás nyní může hodně oslabovat, může být příčinou nemocí. Do sporů se nehrňte, vhledem ke kondici nejste s to je vyhrát.

Váhy
Budete šikovní a práce vám půjde od ruky. V závěru měsíce se ale snažte odolat pokušení v podobě nakupování. Nejspíš se vám něco zalíbí, cosi byste si rádi dopřáli. Pokud na to ale momentálně nemáte hotovost, nezadlužujte se.

Štír
Nepodceňujte následující varování. Cosi ve vás může způsobit, že vám budou chybět soudnost a střízlivý odhad v situacích, které nastanou, v záležitostech, jež budete řešit. Neukvapujte se, vyslechněte si názor okolí.

Střelec
V centru pozornosti se zřejmě ocitnou vztahy. Nezadaní se mohou znovu zamilovat, partnerské dvojice budou více hovořit o svých citech, zvláště mají-li dojem, že něco neklape. Řešte ale jen své záležitosti, do cizích se nevměšujte!

Kozoroh
Karty napovídají, že porostou vaše odhodlání i sebedůvěra. Pak se tedy nebojte řešit nejrůznější záležitosti, které vás nějak svazují, omezují. Jste-li s něčím nespokojeni, dejte to okolí znát. Do cesty vám také přijde šťastná náhoda, chopte se jí!

Vodnář
Poroste vaše chuť navazovat a udržovat kontakt s okolím, budete hodně komunikativní. V mnohých ohledech vám to může být prospěšné, ale na druhou stranu si můžete nadělat i nějaké nepříjemnosti. Pozor na jazyk!

Ryby
Karty naznačují nějaký klam. Možná se vás kdosi pokusí balamutit, možná si však sami nasadíte pomyslné „růžové brýle“a realitu budete vnímat zkresleně. Ať se ale stane, co se stane, můžete se spolehnout na podporu přátel.
(toh)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141382
DnesDnes194
VčeraVčera252
Tento týdenTento týden1676
Tento měsícTento měsíc8057

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice