kartyMírnost, Velekněžka, Blázen

Bude vás to táhnout k poznání, vyšším cílům. Zároveň vás mohou svazovat závazky, systém, další věci, ze kterých bude těžké se vymanit. Nepodléhejte zoufalství jen proto, že musíte jít proti zajetým

pravidlům. Život je přece o poznání a není nic špatného na tom, že chcete vědět něco víc. Lidé kolem vás mohou ovlivňovat svými názory, upozorňovat, že jste jiní, že jednáte trochu proti pravidlům. Nenechte se ale odradit. Jděte tam, kam vás povede vaše nitro, přestože půjdete tzv. proti proudu.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Poustevník

Chcete se rozvíjet a zároveň nevíte, jak na to? Hledejte učitele, literaturu, prostě pátrejte po všem, co vás zajímá. Pozor jen na to, abyste nevyměnili jeden systém za druhý. Poskládejte ze střípků poznání svou vlastní filozofii, která vám bude vlastní, ve které se najdete. Nenechte se přesvědčovat ostatními, co je pro vás dobré. Naslouchejte svému nitru, jasně vám řekne, čeho se máte zbavit.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Měsíc

Pokud chcete něco změnit, budete to muset být vy, kdo se o nový směr postará. Pokud se vám nedaří, nehledejte viníky v osudu, v okolnostech. Je jen na vás, co se svým životem nyní uděláte, jak s ním naložíte. Za vaše problémy nemůže nikdo jiný, za vaši stagnaci také ne. Máte jedinečnou možnost ke změně, začněte tedy plánovat a moc dlouho neotálejte. Abyste nepromeškali zajímavou šanci.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Mág

Konečně dojdete do cíle, naplnění vašich snů je na dosah. Nemělo by vás to ale svést k usnutí na vavřínech. Před vámi jsou další nové možnosti, které byste měli také brát v potaz a akceptovat. Jinak by se mohlo stát, že se ze svého úspěchu budete radovat jen krátce, protože vám mezi tím unikne možnost dalšího, mnohem zajímavějšího, rozvoje. Radujte se tedy, ale nadále pracujte, posouvejte se dál.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Císařovna

Ženská energie je tvořivá a plodná, pokud je silná, dokáže v tomto směru zázraky. Bez ohledu na vaše pohlaví vás bude právě tato energie provázet v následujících dnech. Poddejte se jí a hledejte sílu a dary, které jsou zatím skryté ve vašem nitru. Můžete ukázat světu, co ve vás je, ale starými věcmi neohromíte. Možná si jen málo věříte, netušíte, co všechno můžete dokázat. Nyní je pro to skvělá doba.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Císař

Svádět vás budou zajeté systémy, staré zákony a vůbec všechno to, co znáte. Cesta dopředu je sice otevřená, ale ovládá vás strach nebo nechuť jít vstříc novým věcem. Využijte svého analytického myšlení, které bude na samém vrcholu. Díky tomu se můžete nejen posunout o pořádný kus kupředu, ale zároveň můžete srovnat některé resty z časů minulých. Dejte svému životu nový směr.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Velekněz

Jste pod boží ochranou, a to doslova. Bdí nad vámi andělé, planety jsou připraveny vám pomoci. Všímejte si znamení, nalézejte odpovědi na otázky tam, kde byste je běžně nehledali. Jedná se o životní zkoušku, jak jste schopni dát na svou intuici, jak moc věříte nejen svému rozumu, ale také srdci. Budete kolem sebe mít i správné lidi, kteří vám pomohou a poradí. Zbytek je ale jen na vašem úsilí.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Soud

Připravte se na transformační proces, kterému se nejspíš nevyhnete. Budete tedy podle všeho řízeni osudem, což pro vás může znamenat nejedno překvapení. Bohužel, ne vždy příjemné. Na konci procesu budete na zcela jiném místě, ale určitě nadšeni. Nechte se tedy jen unášet událostmi, s ničím nebojujte, nemá to smysl. Celý proces by se jen zbytečně prodloužil. K tomu všemu potřebujete dostatek energie, dostatečně relaxujte.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Hvězda

Okouzlíte svým charismatem, svými znalostmi. Nebojte se využít svého nadání pro získání toho, co chcete. Jen byste měli vědět, kam se bude ubírat vaše cesta. Také, zda při svém postupu dopředu někomu neubližujete. Jen tak se můžete těšit z dobrého výsledku, bude vás čekat trvalejší štěstí, na kterém můžete stavět. Všímejte si i drobných detailů, nemyslete hned na konec cesty. Život je přece skvělé dobrodružství.

STŘELEC (23. 11.- 21. 12.)

Slunce

Můžete se těšit z materiálních dostatků, z nových možností, které se brzy objeví. Pokud nejste spokojeni, běžte za svými sny a neohlížejte se napravo ani nalevo. Pokud nepřistoupíte na nutné změny, prosperitě se budete dobrovolně vyhýbat. Nezapomínejte také na odpočinek, bez energie byste se daleko nedostali. Meditace a pobyt v přírodě budou tím správným způsobem najít v sobě rovnováhu a odvahu.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Viselec

Příliš se snažíte řídit chod událostí, zasahovat do věcí, které s vámi nesouvisí. Výsledkem budou jen psychické potíže. Ty ale často pramení z domnění, že toho musíte udělat podstatně více, než jste schopni. Nebojte se říci ne, budete-li to tak v daný okamžik cítit, dejte si čas na rozmyšlenou. Nenechte se přesvědčit ostatními, že je potřeba se více snažit. Umíte přece sami odhadnout svoje síly.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Spravedlnost

Pokud jste si jisti, že znáte pravdu, nebojte se za ni také postavit. Nenechte se zastrašit ani si namluvit, že se mýlíte. Druzí vás mohou snadno zviklat, jejich argumenty mohou být hodně silné. Nyní se tedy ukáže, jak silní jste a jak si dokážete stát za tím, co říkáte a co si myslíte. Ustoupit v případě, že sami pochybujete, je v pořádku. Ale nyní je čas se projevit a říct nahlas své stanovisko.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Ďábel

Bude vás provázet myšlenka, že musíte nutně přidat a dát svému jednání mnohem více energie. Ponoříte se do problému se vší vervou, je ale jen otázkou, zda příliš nepřeháníte své snažení. Energie, kterou dáváte do konkrétních záležitostí, je skutečně nad rámec. Zastavte se a zamyslete. Velmi brzy by se totiž mohlo ukázat, že vám díky jedné záležitosti unikla nějaká jiná, mnohem zásadnější a důležitější.

(nak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139257
DnesDnes60
VčeraVčera337
Tento týdenTento týden60
Tento měsícTento měsíc3086

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice