Fotografie 0019 daegRuna Dagaz, Daeg (den, světlo)

Výklad Lucia di Moriani: Runa avizuje změny, jakési události se zřejmě dají do pohybu. Sice platí, že se nikdo nemůže vyhnout svému osudu, ale pokud se vám něco nelíbí, s něčím nesouhlasíte, měli byste se ozvat. Pouze vy

rozhodujete o směru, kterým se budete dál ubírat. Ujasněte si proto své možnosti a věřte, že vynaložená snaha nebude marná, přinese výsledky. Rozvrhněte si však dobře síly, abyste vše, co bude třeba, zvládli. Možná k vám také během dneška doputují zajímavé informace, dozvíte se překvapivé novinky. V žádném případě však nezrazujte své ideály. V souvislosti s láskou je runa optimistická, říká, že se takzvaně blýská na lepší časy. Pokud jste prožívali napětí, nesoulad, situace se uklidní. Trápení nad nešťastnou láskou či samotou by mělo být rovněž ukončeno.

Runa Dagaz je spojena s představou vycházejícího slunce nad krajinou. Jde o pozitivní runu, která dává člověku pocit klidu a bezpečí. Pojí se k ní číslo 24, stromy jedle a jeřáb, léčivé rostliny šalvěj a měsíček, živel oheň, barvy červená a bledě modrá, písmeno D, kámen diamant. V rámci zdraví se využívá v boji proti strachu, úzkostným stavům a duševním chorobám. V magii symbolizuje osvícení a poznání, je součástí rituálů na ochranu před iluzemi a k upevnění zdraví, k vyvolání změn a přitáhnutí nových začátků. V podobě amuletu pomáhá zbavit se zlozvyků.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141382
DnesDnes186
VčeraVčera252
Tento týdenTento týden1668
Tento měsícTento měsíc8049

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice