0704Léčivý Tlusté střevoPomoc pro tlusté střevo

Mezi pátou a sedmou hodinou ranní vykazuje největší aktivitu tlusté střevo. Takže pokud se v tento čas probouzíte s nutností jít na toaletu, tak vaše tělo funguje správně. Mimo to se zvyšuje také krevní tlak a zrychluje tep, organismus se probouzí. Takže je

dobré si navyknout v tuto dobu na vyprazdňování. V žádném případě bychom neměli prožívat časté zácpy. Měli bychom se v tuto ranní hodinu vyhnout stresu a spěchu. Ale je třeba se probouzet postupně. V tuto dobu se velmi špatně cítí nemocní lidé. Doporučuji pít hodně čaje. Při problémech se zácpou je vhodné aplikovat jako náhrdelník, přívěšek nebo amulet zelený kalcit s jantarem. Tato kombinace krystalů podporuje peristaltiku střeva. Trpíte-li chronickou zácpou, bude pro vás dobrým pomocníkem růžový mechový achát. Mimo čisticích a detoxikačních účinků také podporuje činnost lymfy. Lze také pít vodu nabitou energií tohoto kamene. Vyrobíte si ji snadno - vložíte růžový mechový achát do sklenice vody a necháte ho tam minimálně dvě hodin. Pak vodu popíjíte přes den.

Ing. Josef Schrötter

Aplikace obrázku - přikládáním na problematická místa na těle, případně volné působení ze vzdálenosti do jednoho metru na dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně. Obrázek lze použít i pro aktivaci nápojů.

Krystaloterapie je stará léčebná technika, která využívá léčivých vlastností krystalů, drahokamů a polodrahokamů. Kameny mají schopnost vyzařovat pozitivní energii, takže tato metoda spočívá nejen v přikládání kamenů na různé části fyzického těla nebo do okolního prostoru, ale slouží také pro energetickou aktivaci nápojů.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139948
DnesDnes60
VčeraVčera210
Tento týdenTento týden270
Tento měsícTento měsíc2239

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice