Fotografie 0010Runa Eihwaz, Eoh (smrt, vzkříšení)

Výklad Lucia di Moriani: Runa říká, že nastal čas, kdy může dojít k pomyslnému přerodu. Zamyslete se tedy nad svými životními postoji, nad tím, kam směřujete a kam byste směřovat chtěli. A berte vše tak, jak to přichází. Netrapte se pro zmařené

plány, vězte, že i překážky, které před vámi vyvstanou, mají svůj význam. Runa vám zároveň ale připomíná, že osud není dogma. Zbavte se tedy pocitu bezmoci, chcete-li dojít úspěchu, nesmí vám chybět vytrvalost a disciplína. Co se týká zaměstnání, nelze vyloučit, že bude nějaká činnost ukončena. V tom případě využijte čas na plánování nových projektů a dalších aktivit. V souvislosti s láskou podumejte nad tím, co pro vás partnerský vztah znamená, zda vás skutečně obohacuje, naplňuje, nebo vás naopak svazuje. Runa nevylučuje konfrontaci a následné změny. Ale jakkoli mohou být nepříjemné, měly by vést k osvobození se z nefunkčních a starých vazeb, uvolnění tlaku a zbavení se negativních pocitů.

Runa Eihwaz vyjadřuje jednotu života a smrti, avizuje příchod změn, šanci začít novou životní etapu. Pojí se k ní číslo 13, hláska EJ (s tvrdou výslovností, takřka Y), strom tis a rostlina mandragora, barvy černá a tmavě modrá, kámen topaz, nástroj luk, element země. V rámci zdraví se využívá při léčbě zraku. V magii je součástí ochranných rituálů proti cizímu vlivu a magii. Ve formě amuletu runa ochraňuje člověka před zklamáním a zmatky, zajišťuje mu trvalost lásky.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

145225
DnesDnes205
VčeraVčera224
Tento týdenTento týden1010
Tento měsícTento měsíc5702

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice