H5a56d7d 1Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Slunce se bude až do sobotních 10.55 hodin pohybovat znamením Berana v harmonickém spojení se silným Jupiterem ve znamení Střelce. Tato pozitivně působící konstelace jednak vybízí k tomu, aby lidé

byli k sobě velkorysí a upřímní, nebáli se jít za svými pozemskými i duchovními cíli s otevřeným hledím. Tato konstelace rovněž přeje sportovním i duchovním aktivitám. Navíc tento týden začíná za velkého ohnivého trigonu, kdy se ke Slunci a Jupiteru ještě přidruží Luna ve znamení Lva. Tato mocná konstelace nažene vítr do plachet těm, kteří projeví odvahu a charakter.“

Podrobnější náhled

+ Pondělí a úterý: Z hlediska mundánních konstelací je nejvýznamnější kvadrát mezi Venuší ve znamení Ryb a Jupiterem ve znamení Střelce, za kterého se budou lidé uvolněně bavit a mnohdy lehkovážně utrácet za věci zbytné a příliš luxusní. Tranzitující Slunce bude v trigonu na Saturn republiky - díky tomu by se na našem území měly hýbat obchody a neměla by ani nadměrně váznout doprava.

+ Středa a čtvrtek: Tranzitující Slunce ve znamení Berana vytvoří opozici na Venuši republiky ve znamení Vah, což může přinést další případy odhaleného korupčního jednání významných úředníků a politických osobností. Opět se může vesele utrácet ve velkých objemech a obchodníci si budou spokojeně mnout ruce.

+ Pátek až neděle: V pátek přichází úplněk (opozice mezi Sluncem ve znamení Berana a Lunou ve znamení Vah), který může u citlivých jedinců přinést stavy podrážděnosti a unáhlených reakcí na podněty, což se může negativně odrazit i na cestách. Pozor na zvýšenou četnost karambolů v mezilidských vztazích i v rámci přesunů po vlastní ose v motorových vozidlech. V sobotu v 10.55 hodin SELČ přechází Slunce na své pouti ekliptikou z ohnivého znamení Berana do poklidnějšího zemského znamení Býka, což přeje debužírování chutných jídel a přispěje ke zklidnění velikonočního ruchu.

www.stribrny.cz