3801vkladBERAN (21. 3. - 20. 4.)

Stálost, Kněz

Bude jen na vás samotných, jak vyřešíte složité situace, které se mohou trochu kupit. Vesmír se ale rozhodl dát vám šanci rozhodovat jen za sebe. Neohlížejte se na druhé, dejte prostor všemu, co říká vaše nitro a srdce. Jinak není šance si na slunci své místo

zasloužit, vybojovat. Určitě nechcete být do konce života pod nadvládou jiných lidí. Nakonec budete rádi, že jste dostali tu možnost. Váš život se může konečně otočit k lepšímu.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Štěstí, Zpráva

Do života vám přichází velké štěstí, ovšem jeho podoba může být rozličná. Nespoléhejte se tedy na výhru nebo povýšení. Může se jednat o dobrou radu, poznání zajímavého člověka, velmi příjemnou zprávu. Dobře tedy sledujte dění kolem sebe. Může se vám totiž změnit život, byť vás nemusí šíp štěstěny zasáhnout přímo s jasným sdělením. Buďte otevření i změnám. V budoucnu vás mohou ovlivnit tím nejlepším způsobem.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Naděje, Touha

Pokud máte sen, který se vám zdá nedosažitelný, znamená to, že si málo věříte. Jste schopni si splnit cokoli, po čem vaše srdce touží. Zatím se ale jen přesvědčujete, že na to či ono nejste dostatečně vybaveni. Možná vám brání i pohodlnost a svým způsobem klidný život, který vám ale už nevyhovuje. Nyní je ta nejlepší doba začít jednat a jít tam, kam vás srdce již delší dobu táhne. Zapomeňte na vše, co si myslíte, že není dostačující.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Ztráta, Zlost

Všechno, co se nyní nepodaří, lidé, kteří z vašeho života odejdou přes váš protest, nebo neúspěch v činnosti, kterou děláte, neznamená nutně radikální prohru. Situace může jen tak vypadat, ve skutečnosti se ale jedná o zásah osudu a vyšších sil, které vám dávají najevo, že se ubíjíte, snažíte zbytečně tam, kde pro vás květiny nepokvetou. Nadechněte se a nechte se vést. Velmi brzy se dostanete do míst, která vás oslní.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Věrnost, Peníze

Kdo by si nepřál být bohatý, mít stálý přísun peněz. Je ale potřeba se naučit hospodařit, aby peníze zase vytvářely další peníze. Zamyslete se nad svými požadavky. Chcete prosperovat, nebo toužíte po jednorázové částce? Pak ale vaše přání trochu postrádá smysl. Naučte se tedy několik zásadních bodů, které vám umožní zlepšit si život dlouhodobě, ne jen na omezenou dobu. Prosperita vyžaduje zralost svého tvůrce.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Zpráva, Láska

Nejspíše vám někdo vmete do tváře krutou pravdu, nastaví vám zrcadlo. V mezilidských vztazích pokulháváte a nyní je čas napravit, co se dá. Bez přátel je život chudý. Odvrátit by se od vás mohli i blízcí lidé. Vaše ego vás dokáže ovládnout, umí s vámi skvěle manipulovat. Zeptejte se ho tedy, zda je schopno vás k lidem i více přiblížit, naslouchat jim. Změňte své postoje co nejdříve, škody by totiž mohly být velké.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Dítě, Faleš

Žijete poslední dobou v prapodivném světě přetvářky, která je všude kolem vás. Je dost možné, že vás tento svět již stihl nakazit. Odhoďte masku, pokud nějakou máte, a nebojte se být sami sebou. Na druhé se za postoj ostatních nezlobte, to je jen „semlela“ doba. Odpoutejte se od všech dogmat, která vám brání jít svou vlastní cestou. Máte před sebou sice spoustu práce, ale začněte jednat. Před vámi je cesta, která vám přinese potěšení.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Zábava, Radost

Odhoďte na chvíli starosti, byť vám přijde, že vše musíte plnit za každou cenu. Nemusíte, nechte díl zodpovědnosti na ostatních. A ještě lépe uděláte, když se nebude zabývat záležitostmi jiných lidí. Je čas se bavit, myslet na sebe. Kdy jste udělali naposledy radost sami sobě? Nespasíte svět, nevyřešíte problémy jež vám nepřísluší. Pokud necháte starosti odejít, další se vám budou vyhýbat. Myslete více na své pohodlí a přání.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Sňatek, Kněz

Očekávejte nový vztah a nutně se nemusí jednat o ten partnerský. Do života vám jde důležitý člověk, spřízněná duše, se kterou si porozumíte ve všem. Vesmír se rozhodl vás takto velkoryse obdarovat, měli byste tedy projevit vděčnost. Neměli byste ale zapomínat na svůj úhel pohledu. Bude potřeba udělat občasný kompromis, ale vyvarujte se neustálých ústupků jen proto, že budete okouzleni. Jen tak se vám splní tajné přání.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Naděje, Nepřítel

Pro každého z nás je důležitá víra, může být v cokoli. Ujasněte si, v co věříte vy, pak totiž můžete jít konečně za svým snem. Vaši cestu nejspíše nebude schvalovat okolí, ale je jen na vás, zda budete naslouchat našeptávačům nebo odmítnete jejich argumenty. V tomto ohledu vás může zklamat velmi blízký člověk, který vás nebude chtít podpořit. Pak ale stojí za úvahu, zda je dobré mít někoho takového dál vedle sebe.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Stálost, Faleš

Vaše snaha nemusí být nutně ohodnocena tak, jak si představujete. Jde ale jen o postupné nastolování cesty, po které nyní půjdete. Neměli byste se nechat odradit žádným neúspěchem a nadále trpělivě pokračovat v tom, co jste začali. Čeká vás sice poněkud trnitější cesta, ale stojí za to si vším projít. Budete stále silnější a ve vašem cíli bude nejen splněné očekávání, ale také nadějná budoucnost.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Vdovec, Vdova

Mísit se bude mužská i ženská energie, může vás to svádět k plýtvání. Také váš psychický stav nebude v rovině, jakou si představujete. Zároveň lze této zdánlivé nerovnováhy využít jako mimořádného potenciálu. Uspějete tam, kde byste si ani netroufali doufat, popojdete o velký kus dopředu. Meditujte, hledejte hlavně psychickou pohodu tam, kde jste si jisti, že potřebnou energii získáte. Velmi vám pomůže příroda.

(nad)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147234
DnesDnes95
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1574
Tento měsícTento měsíc3453

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice