Fotografie 0005uruzRuna Uruz, Ur (síla, pratur)

Výklad Lucia di Moriani: Runa ukazuje, že zřejmě pocítíte příliv energie, tedy sílu, se kterou byste však měli nakládat rozumně a efektivně. Každopádně budete mít dostatek elánu k tomu, abyste dosáhli svých cílů a vykonali to, co

máte v plánu. Dojde-li na nějaké nečekané změny, cosi se zkomplikuje, nebojte se a necouvejte. Spoléhejte se na své vnitřní kvality, které vám budou nápomocny. Díky nim obstojíte a projdete zkouškami, které se před vámi objeví. Runa vám také připomíná, že nemáte myslet jen na sebe, nýbrž zohledňovat blaho celku - rodiny, společnosti, do které patříte.

Runa Uruz bývá vyobrazena jako pratur, silné, mocné a těžko ulovitelné zvíře, které dokáže zarputile překonávat všechny překážky. Pojí se k ní strom stříbrná bříza, rostlina mech močálový, drahokamy rubín a hematit, planeta Neptun, barvy tmavě zelená a fialová, hláska U, číslo dva, roční období zima - zimní slunovrat, věc bota, polarita mužská. Z hlediska zdraví runa působí na svaly, aktivuje fyzickou i psychickou sílu, posiluje imunitu. V magii je součástí rituálů určených k překonání překážek. V podobě amuletu dodá člověku vytrvalost, posílí jeho naději.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141382
DnesDnes194
VčeraVčera252
Tento týdenTento týden1676
Tento měsícTento měsíc8057

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice