2701babylonsky 3Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí

z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Někdy se velké věci začnou odvíjet od těch malých, proto si všímejte detailů a neodvrhujte nic, co by se vám v budoucnu mohlo hodit. Byť by to zprvu vypadalo jako banalita. A jak takové signály poznáte? Budou vyčnívat nad běžný stereotyp.

Býk – Zurvan

I ty méně pozitivní události berte s nadhledem, neboť za prvé nebudou mít dlouhého trvání a za druhé vás posunou správným směrem. Potřebujete se totiž zbavit některých negativních návyků, a bez mírného popostrčení osudu to nepůjde.

Blíženci – Naum

Připravte se na trochu náročnější období, kdy především ve vztazích budete tápat a možná uděláte i nějaké chyby v rozhodování. Vše se ale nakonec vyřeší ve váš prospěch. Jen se vyvarujte nepřiměřených reakcí a mějte emoce pod kontrolou.

Rak – Enki

Zdraví máte jen jedno, ale v poslední době se chováte, jako by to neplatilo. Nejste žádná výjimka ani Superman, proto zvolněte pracovní tempo a nezanedbávejte signály těla. Jestliže vás něco bolí, dojděte si k lékaři. A moc dlouho nemeškejte.

Lev – Verethragna

Mohli byste cítit vnitřní napětí, které může pramenit buď z vaší nerozhodnosti v jisté důležité záležitosti, nebo z událostí, které očekáváte a máte z nich obavy. Váš božský ochránce doporučuje meditace, při nichž se nejen uvolníte, ale můžete nalézt i řešení.

Panna – An

Neznáte-li odpovědi na své otázky a trápí vás to, nechte na osudu, ať rozhodne. Někdy je totiž lepší nechat věcem volný průběh a nesnažit se za každou cenu dobrat k řešení. Ono nemusí být tak jednoznačné, co je pro vás v danou chvíli to nejlepší.

Váhy – Mithra

Zbavíte-li se zátěže v podobě neujasněného vztahu, bude se vám nejen lépe dýchat, ale brzo zjistíte, jak jste se zbytečně trápili. Řekněte tedy co cítíte, mluvte pravdu a buďte upřímní. Vždyť je to celkem jednoduché.

Štír – Enlil

Máte-li před sebou nějaké náročné jednání nebo důležité rozhodnutí, vsaďte na jistotu, na to, co víte a máte prověřené. Rozhodně se nepouštějte do nějakých improvizací a neriskujte své peníze a pověst. Spoléhejte na rozum a své zkušenosti.

Střelec – Ahura Mazda

Je více než pravděpodobné, že se ve vašem okolí pohybuje člověk, který vám závidí a bude se vás snažit pomluvit. Čeká na vaši chybu, proto buďte obzvláště opatrní v tom, co a komu říkáte. Nebude to dlouho trvat a poznáte, o koho jde.

Kozorožec – Váju

Vydejte se za svými sny a nebojte se opustit zaběhlé stereotypy. Stejně už vás nějaký čas ubíjejí a vy se moříte s tím, jak to sdělit okolí, že chcete od života něco jiného. Nač čekat? Nyní nastala ta správná doba na velké změny.

Vodnář – Apam Napát

Povinnosti můžete na nějaký čas hodit za hlavu. Je před vámi velmi rozverné období, kterého byste měli využít pro dobití energie a především povzbuzení ducha. Užijte si zábavy podle svého gusta a občas přiberte někoho blízkého.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Stanete se oporou pro své blízké, což bude znamenat nějakou tu povinnost navíc, protože se na vás budou obracet s prosbou o pomoc. Ale máte dostatek síly vše zvládnout a ještě si udělat čas sami na sebe. Nebraňte se zábavě ani větším výdajům.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147234
DnesDnes92
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1571
Tento měsícTento měsíc3450

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice