Fotografie 0002 laguz 2Runa Laguz, Lagu (voda, intuice)

Výklad Lucia di Moriani: Runa vás upozorňuje na skutečnost, že podmínky i okolnosti dnes budou proměnlivé. Neberte tedy nic jako jistotu, i to, co v rámci nějaké situace či záležitosti platilo ráno, může být odpoledne trochu jinak. Nenechte se

tím vyvést z míry, jen buďte však opatrnější a nevěřte moc slibům. Rozhodně máte dost energie k tomu, abyste si s případnými potížemi poradili. Nesnažte se však ničeho dosáhnout nátlakem. Když budete pečliví a budete odvádět poctivou práci, nemáte se čeho bát. Všímejte si více toho, co se kolem vás děje, naslouchejte. Mohou se k vám dostat dosud skryté informace. Co se lásky a vztahů týká, měli byste zapracovat na rozvoji svých vazeb. Nechte se vést intuicí, pamatujte však, že je nutné budovat je na pevných základech. Čas nahrává tomu, abyste si s partnerem ujasnili představy o budoucnosti. Kdo je sám, měl by vyrazit do společnosti.

Runa Laguz se vztahuje k pramenům, k vodě. Ta je nepostradatelná, život dává, ale stejně může ho i vzít. Pojí se k ní číslo 21, hláska L, strom vrba, rostlina pórek, barvy tmavě zelená a oranžová, zvíře tuleň, pták racek, drahokam perla, nástroj sekera. V souvislosti se zdravím pod její působnost spadají nemoci ledvin a močových cest. V magii je součástí rituálů k posílení senzitivity, jasnozřivosti či okultních schopností.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147235
DnesDnes104
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1583
Tento měsícTento měsíc3462

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice