money 621349 960 720Není snad člověka, pro kterého by nebyly peníze důležité. V současné době se může zdát, že se kolem nich všechno točí. Proč si nepřiznat, že se každodenně promítají do naší psychické pohody, symbolizují výkon, úspěch, jsou spojeny s

obavami, pochybnostmi, jistotou, budoucností. Jaký postoj máte k penězům? Odpověď lze hledat i podle toho, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili. Najdete se v následující charakteristice?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Lidé narození ve znamení Berana dostali do vínku rozhodnost, podnikavost, ctižádost, mají všechny předpoklady stát se vůdci, touží po uplatnění. I když pracují na plné obrátky a peníze umí vydělat, nejsou zrovna šetrní. Peníze jsou pro ně prostředkem jak si užívat, dobře žít, ale na zadní kolečka příliš nemyslí. Ve chvíli, kdy jim takzvaně teče do bot, ale dokážou být neuvěřitelně vynalézaví.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Silnou stránkou Býků je vytrvalost a vůle, schopnost dotahovat věci do konce. Jsou to většinou konzervativní osoby, které se zřídkakdy a zřídkačím dají ovlivnit. Nechtějí si život komplikovat. Nepříčí se jim žádná práce a snaží se ji vykonat co nejsvědomitěji. Pro Býky jsou peníze velmi důležité, umí si je vydělat a nikdy se nevydají z poslední koruny. Peněz a majetku si váží stejně jako rodiny.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Jednou jsou dobrotiví, laskaví a pokorní, podruhé bezcitní, ovšem jejich nadání je všestranné. Blíženci jsou nesmírně schopní a pokud se do nějaké věci pustí, musí mít úspěch. Za každou cenu si přejí být být první a jedineční. Peníze jsou pro ně jistotou, která jim umožní plnit si své sny. Díky bystrému myšlení jsou nepřekonatelní. Vždy si najdou vlastní cestu, která jim přinese materiální uspokojení.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dobráčtí snílci, romantici obdaření bohatou fantazií. Takoví jsou Raci. Snaží se vyhýbat konfliktům a řešení nepříjemných záležitostí, stejně tak postupují v případě důležitých rozhodnutí. Budí dojem, že peníze u nich nejsou na prvním místě, že si vystačí s tím, co si dokáží vydělat. Svým způsobem jsou spokojení s tím, čeho dosáhli, nemají většinou ambice chtít víc. Někdy je takřka laxní přístup k penězům může dovést až k zadlužení.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jejich mysl je šlechetná a velkorysá, Lvi jsou rození vládci, autoritativní, energičtí jedinci. Touží po pochvale a uznání, dobré slovo s nimi dělá divy. Jsou pyšní a hrdí na to, čeho dosáhli, jejich pýcha občas přerůstá v nadutost. Lvi bývají velmi šikovní a peníze si dokážou obstarat. Poctivou prací, tvořivostí, jejich nápady, pokud jde o vidinu dobrého výdělku, dokážou vyrazit dech. Jedinci tohoto znamení zvěrokruhu si rádi dopřávají luxus, umí být štědří. Někdy méně, jindy více.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny vystupují velice skromně a peníze milují. Lidé narození v tomto znamení mají velké ideály, jsou velmi bystří a šikovní, praktičtí, ale sami o sobě často pochybují. Nic nechtějí šidit, touží po dokonalosti, všechno odvádět na sto procent. Jejich zdrženlivější, konzervativnější přístup se projevuje i ve vztahu k penězům. Veškeré výdaje, investice dobře zvažují. Než vydají na něco peníze, vždy to důkladně promyslí.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Navenek působí jako vyrovnaní lidé, laskaví, s velkým šarmem, se srdcem na dlani. Zdánlivě neochvějní, ke každému přístupní, jsou však plné rozporů. Váhy se rády přou, bývají často nerozhodné. Peníze dokážou vydělat rychlostí blesku, v tomto směru je jejich invence záviděníhodná. Avšak myslet na zadní kolečka? S tím si hlavu příliš nelámou. Mají smysl pro realitu, schopnost držet se skutečnosti a faktů se projevuje i ve finanční oblasti.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nestrpí žádný odpor, říká se o nich, že jsou nebezpeční a bezohlední. Jejich genialita se projevuje skutky a na rozdíl od obecného mírnění, že velcí lidé jsou skromní, nic nezkazíte, když je budete obdivovat. Peníze jsou pro Štíry velmi důležité, bývají velmi majetničtí. I ve finanční sféře projevují vysoké cíle a chtějí mít nad vším kontrolu. Rádi vyhledávají nebezpečí, nebojí se riskovat, svou ctižádostí a usilovností dosáhnou na víc než jiná znamení zvěrokruhu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dokáží být štědří, velkorysí, podnikavost je Střelcům vlastní. Nevědí, co je váhavost a překážky, dobrodružství se rozhodně nevyhýbají, ani pokud jde o finanční stránku věci. Ani při poživačném způsobu života nezapomínají na zadní dvířka. S tím souvisí jejich odvaha, nebezpečí přímo vyhledávají, i v peněžních otázkách se často projevuje jejich nebojácnost. Když se do něčeho pustí, jejich dílo je korunováno úspěchem.

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Osoby narozené ve znamení Kozorožce bývají velmi vynalézavé, pokrokové, zodpovědné a tvořivé. Nezastaví se před žádnými překážkami, těžkostmi, jde o vytrvalé jedince, kteří jsou schopni pro stanovený cíl velkého odříkání a sebezapření. Při nakládání s penězi se řídí především rozumem. Jsou opatrnými strážci svého majetku, nikdy nejdou do žádného rizika, netransparentních obchodů, projektů, investic.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři žijí spíš v budoucnosti než přítomnosti. Mají pevnou vůli, jsou houževnatí a trpěliví, k velkým metám směřují naprosto cílevědomě. Vzhledem k tomu, že ty bývají často utopické, dostavují se u nich po rozpoznání omylu těžké deprese. Když se jim podaří získat mimořádný výdělek, bankovní konto vykáže víc peněz než obvykle, obratem je dokáží utratit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Strach ze života, sklony k pesimismu, i to jsou charakteristické rysy Ryb. „Ostré lokty“ v boji o své místo na slunci jim nic neříkají. Ryby si musí všechno samy vydřít, poctivě zasloužit, před konkurencí se raději stáhnou. V profesní sféře nemají nadměrné ambice a jen zřídka dosahují výrazných finančních úspěchů. Ale vždy mají po ruce přesný plán, jak se dobře zajistit, zabezpečit své nejbližší.

(pru)

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139258
DnesDnes70
VčeraVčera337
Tento týdenTento týden70
Tento měsícTento měsíc3096

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice