Fotografie 0003Runa Hagalaz, Haegel (krupobití)

Výklad Lucia di Moriani: Tato runa nevylučuje příchod informací a dějů, které vás mohou vyvést z rovnováhy. Může dojít na nějakou osobní pohromu, nehodu, změnu či negativní zkušenost, které jsou však nevyhnutelné. Je hlavně na vás, jakým

způsobem se dokážete vypořádat s případnými těžkostmi či zklamáním. Snažte se ale dostat situaci pod kontrolu, tím eliminujete dopad negativních okolností na svůj život a možné ztráty. Pamatujte také na to, že podobné životní výzvy či lekce pokory vás cosi učí a zároveň vás posilují. Co se práce a kariéry týká, objeví se nejspíš překážky, realizace projektů se bude zdržovat. Můžete se setkat s pomluvami, útoky spolupracovníků. V každém případě bude lépe se stáhnout se a vyčkat. Sice tyto „přeháňky“ napáchají nějaké škody, ale zase se „vyčasí“. V souvislosti s láskou runa ukazuje, že se v partnerském vztahu můžete cítit ohrožení. Runa nevylučuje nedorozumění a hádky. Důležité je jednat bez lží a přetvářky, ty by se obrátily proti vám. A nechcete-li partnera ztratit, raději se snažte konfliktním a emočně vypjatým situacím vyhnout.

Runa Hagalaz symbolizuje krupobití nebo silnou bouři, které byly z hlediska mytologického i v kontextu s úrodou nepřátelskou silou, manifestací temné tváře Matky země. Poukazuje na nepředvídatelné okolnosti, projev vyšších sil, na něž člověk nemá vliv. K runě se pojí hláska H, stromy tis a javor, rostlina konvalinka, kámen onyx, barvy indigová a bledě modrá, živočich had, číslo 9, živly voda a země. V kontextu se zdravím je spojována se zraněním, krvácením a poruchami krevního oběhu. V magii se používá při rituálech k dosažení rovnováhy, k propojení určitých protikladů. Jako amulet může člověku v beznadějné situaci přinést štěstí, dává mu naději.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147235
DnesDnes102
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1581
Tento měsícTento měsíc3460

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice