1204osudBeran

Kostky říkají: 6 + 2 + 5 = 13

Pokud si nevíte s něčím rady, nechte to být. Snažíte se příliš, nyní se mohou tyto pocity ještě zintenzivnit a spoustu toho nakonec pokazíte. Podpoří vás harmonická

šestka a také pozitivní pětka. Číslo třináct vás může přivádět k hysterii.

Býk

Kostky říkají: 6 + 6 + 6 = 18

Pamatujte, že neexistuje jistota, stálý úspěch. Neměli byste se k tomu upínat. Ve vašem snažení vás podpoří umocněné šestky, které umí být velmi pozitivní, máte tedy skvělý základ, na kterém lze stavět. Vaše číselná řada je skvělá pro nové začátky.

Blíženci

Kostky říkají: 6 + 2 + 4 = 12

Bude se po vás chtít rozhodnutí, které ale může ovlivnit vaši vzdálenější budoucnost. Dejte tedy hlavně na své pocity a myslete i na svá přání. Dvojky jsou diplomatické a vyrovnané, jejich energii berte všemi deseti. Pomůže vám i rychlá čtyřka.

Rak

Kostky říkají: 5 + 6 + 3 = 14

Měli byste se naučit větší trpělivosti. Neuváženým, nepromyšleným a rychlým jednáním můžete mnohé pokazit. Pozor také na emoce. S přizpůsobivou pětkou jste v bezpečí. Čtrnáctka vás může vyzkoušet z vaší vůle a vnitřní síly.

Lev

Kostky říkají: 6 + 5 + 4 = 15

Mohou vás nekontrolovatelně ovládat emoce, zároveň si můžete nadělat spoustu nepřátel. Lidé by vás mohli vnímat jako zlého a nepřejícího člověka, proto pozor. Hlavně pětky mohou být trochu arogantní, ale dokáží být i vstřícné a milé.

Panna

Kostky říkají: 3 + 4 + 4 = 11

Budete mít snahu a tendence pouštět se tzv. na tenký led. To znamená tam, kde si nejste jistí. Risk se sice občas vyplatí, ale zároveň by měl být alespoň trochu promyšlený. Pomohou vám čtyřky, jsou spolehlivé a ví přesně, co je pro vás nejlepší.

Váhy

Kostky říkají: 4 + 6 + 1 = 11

Ujasněte si, co opravdu chcete. Nyní se můžete potácet mezi dvěma světy. Tím, který žijete vy a tím, kterým žijí ostatní. Důležitý je ale ten váš. Trochu egoistická jednička vám právě v tomto rozhodnutí může hodně pomoci.

Štír

Kostky říkají: 6 + 5 + 5 = 16

Přání se vám nutně nemusí plnit na počkání, ale vše má svůj čas a důvod. Chce to tedy jen více trpělivosti. Dejte prostor Vesmíru, ať jedná. Spoléhejte na pětky, které tak rády objevují nové věci a podpoří vás v sebelásce a víře v cokoli.

Střelec

Kostky říkají: 1 + 2 + 1 = 4

Hledejte pocit bezpečí, naleznete ho v činnostech a místech, které máte rádi. Svět kolem vás by na vás mohl trochu dolehnout, hrozí psychické problémy. Jedničky vám pomohou se orientovat ve všem, co je vaše a po čem toužíte.

Kozorožec

Kostky říkají: 3 + 4 + 3 = 10

Jestli se cítíte vyčerpaně, nic vám nedává smysl, zamyslete se nad tím, do čeho dáváte energii, aniž by se vám vracela zpět. Nakládáte si na bedra zátěž, která vám nepřísluší. Tak trochu umělecká trojka vám pomůže otevřít duši a pravé JÁ.

Vodnář

Kostky říkají: 6 + 3 + 4 = 13

Měli byste se připravit na nemalé změny, jež kolem vás proběhnou a budou se týkat přímo vás. Je potřeba se orientovat a být stále připraveni. Číslo šest umí rozehrát fantazii a nebojácnost, trojky vám dodají nápady a možnost reagovat v pravou chvíli.

Ryby

Kostky říkají: 5 + 2 + 3 = 10

Vaše radost nemusí trvat dlouho, ale jedná se o vaše přílišné očekávání. Zkuste tedy dělat vše pro sebe, pro svůj vlastní pocit radosti a štěstí, nečekejte stále na poděkování. Milující pětka vám umožní rozdávat bez podmínek, umocní váš dobrý pocit.

(kuč)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141383
DnesDnes201
VčeraVčera252
Tento týdenTento týden1683
Tento měsícTento měsíc8064

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice