Fotografie 0024kaunazRuna Kaunaz, Ken (osvícení)

Výklad Lucia di Moriani: Podle všeho můžete dnes cosi pochopit, může dojít k objasnění jakési situace. Rozhodně bude důležité objektivně vyhodnocovat příležitosti a možnosti, které se vám nabízejí. Energií ani prostředky tedy zbytečně nemrhejte a

věnujte více pozornosti svému zdraví. Pamatujte, že prevence je základ, aktuálně bude mít navíc silnou odezvu. Trápí-li vás nějaké onemocnění, můžete pocítit úlevu. Máte-li jakékoli problémy, věřte, že je dokážete zdárně vyřešit, když se necháte vést svým vlastním „vnitřním světlem“.
Název runy Kaunaz bývá překládán jako pochodeň. Symbolizuje božský oheň, který si nese každý ve svém srdci, který zahání stíny i strach. V jasu plamene nachází člověk řešení situací, jimiž prochází. K runě se pojí hláska K, číslo šest, barvy modrá a světle červená, pták sokol či výr, kámen chalcedon, směr západ, strom borovice, léčivá rostlina petrklíč, živel oheň, věc pochodeň. V rámci zdraví se používá proti zánětům, horečce, spáleninám. V magii je součástí rituálů na zažehnutí plamene přitažlivosti mezi milenci. Jinak ji též lze využít v rámci posílení tvořivosti, k získání inspirace, zvýšení sebedůvěry, odvrácení negativních vlivů. Napomáhá člověku ujasnit si životní postoje, porozumět tomu, co se kolem děje.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139258
DnesDnes70
VčeraVčera337
Tento týdenTento týden70
Tento měsícTento měsíc3096

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice