H5a60a10 2(1)Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Bezesporu nejvýznamnější konstelací pro naši republiku je fakt, že se Jupiter na své pouti ekliptikou z pohledu geocentrického zastavuje mezi 24. a 25. stupněm znamení Střelce, kde je velmi silný a

pozitivně působící, a to poblíž ascendentu České republiky. Díky tomu by měly panovat na našem území u převážné většiny obyvatelstva naší země dobrá nálada a pocit spokojenosti. Přispět k tomu mohou rozhodnutí soudů, dobré výsledky našich sportovců a dobrý stav ekonomiky. Jupiter se navíc zastavuje na stupni ekliptiky, který je v harmonické vazbě jak s Uranem republiky ve znamení Vodnáře, tak s Lunou republiky ve znamení Lva. Zaznamenat velké úspěchy tak mohou i naši vědci, výzkumníci, technici a obchodníci.“

Podrobnější náhled

+ 1. - 3. duben: Výrazné seskupení planet ve znamení Ryb (konjunkce Luny, Merkuru, Venuše a Neptunu) přeje jak posezení s přáteli nad sklenkou dobrého moku, tak návštěvám kulturních zařízení. Možné jsou však u citlivých jedinců náhlé proměny nálad, proměnlivé klima doprovázené vodními srážkami v různých skupenstvích bude panovat v přírodě.

+ 5. - 6. duben: Obchody by se měly hýbat (Venuše trigon Merkur republiky), avšak Merkur bude v napětí s Marsem republiky, což může přinést ostré střety našich sportovců a kriminalistů s jejich protivníky.

+ 7. - 8. duben: Z astrologického hlediska jsou to dny ideální pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv či pro setkání s vlivnými lidmi (Venuše trigon Jupiter republiky, Slunce trigon Mars republiky).

+ 9. - 12. duben: Jsou náročnější dny, kdy Slunce v kvadrátu se Saturnem může světu přinést zemětřesení, sesuvy půdy či zřícení budov. Nejsou to dny vhodné pro důležitá jednání, pro koupi nemovitostí nebo zboží trvalejší hodnoty.

+ 13. – 14. duben: Jsou dny ideální pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv, pro uzavírání svazků manželských i obchodních. Díky trigonu mezi Sluncem ve znamení Berana a Jupiterem ve znamení Střelce by měl být docílen úspěch i u projektů s vyšší mírou rizika.

+ 15. – 16. duben: Venuše kvadratura Jupiter - pozor na svody a na pokušení.

+ 22. - 23. duben: Slunce konjunkce Uran v Býku - štěstí přeje připraveným a odvážným, vhodné dny pro zahajování nových projektů a pro významné investice, také pro koupi či prodej nemovitostí nebo kvalitních uměleckých děl.

+ 26. – 27. duben: Mars kvadrát Neptun - zvýšené riziko podvodů, krádeží a setkání s podvodníky. Nevhodné dny pro důležitá jednání či pro větší investice. Leckde může řádit vodní živel a infekční choroby.

+ 29. - 30. duben: Mars opozice Mars republiky - naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy či loupežemi.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147234
DnesDnes95
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1574
Tento měsícTento měsíc3453

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice