Beran

Wyrd, Elhaz - obrácená, Isa: Jak se zdá, vstoupí do vašeho života nějaká změna. Snažte se však zachovat klid a udržet si vnitřní rovnováhu, nereagujte unáhleně. Nic není jisté a vy byste

si přílišnou aktivitou mohli uškodit. Co se týká milostných vztahů, nejspíš dojde k ochlazení

 

Býk

Gebo, Eihwaz, Ansuz: Runy naznačují, že máte v dubnových dnech našlápnuto k úspěchu. A vyzývají vás k akci. Nebudou vám chybět motivace, elán ani síly k tomu, abyste se poprali s osudem, jak se říká. Navíc vám může být nápomocné i okolí - třeba moudrou radou, inspirací.

 

Blíženci

Kaunaz, Manaz, Laguz: Možná se zpočátku cosi bude komplikovat, nicméně runy slibují, že vaše plány a záměry budou završeny v pozitivním slova smyslu. Musíte jen udržet v souladu své myšlenky, slova a činy. V žádném případě neskládejte ruce do klína, problémům je třeba čelit.

 

Rak

Fehu - obrácená, Inguz, Mannaz: Runy naznačují, že v čemsi můžete váhat. Zřejmě se objeví nějaké pochybnosti, překážky. Nenechte se okolnostmi znervóznit, snažte se udržet si vnitřní klid a rovnováhu. V případě potřeby neváhejte o radu či pomoc požádat své přátele.

 

Lev

Pertho, Ehwaz, Dagaz: Štěstí máte na své straně, alespoň dle mínění run. Můžete dojít nějakého zisku, případně najdete něco, co jste postrádali, uzdravíte se a podobně. Nechte se vést svou intuicí. Také ve sféře vztahů se vám bude dařit, ovšem za předpokladu, že budete tolerantní a ohleduplní.

 

Panna

Dagaz, Ansuz, Raidho: Runy nevylučují, že dojdete nějakého cíle, splníte si nějaký svůj sen. Vybízejí vás zároveň, abyste jednali za všech okolností upřímně a moudře, komunikovali s okolím a respektovali jeho potřeby. Každopádně duben je pro vás příležitostí něco dokončit a začít cosi nového.

 

Váhy

Fehu, Wunjo, Thurisaz: Může se vám zdát, že je cosi na dlouhé lokte, jak se říká, ale aktivujte svou vůli a vytrvalost. Věřte, že v rámci aktuálních záležitostí, které řešíte, budete mít nakonec důvod k radosti a úsměvu. Runy naznačují, že vás provázejí pomoc a ochrana z vyšších sfér.

 

Štír

Nauthis, Jera, Isa: Buďte ostražití, nepodceňujte situaci. Runy vás upozorňují na zákon příčiny a následku, varují před těžkostmi, tedy platí rčení, které praví, že jak zasejte, tak budete sklízet. V rámci mezilidských vztahů se snažte v dubnových dnech eliminovat riziko nedorozumění, nesouladu.

 

Střelec

Pertho, Laguz, Elhaz: Mělo by se vám celkem dařit. Může dojít k bezpracnému obohacení (výhra, dědictví), třeba najdete něco, co jste považovali za ztracené. Každopádně v dubnu se můžete konečně vypořádat i s nějakými problémy, které řešíte delší čas. Do budoucna tedy hleďte s optimismem.

 

Kozoroh

Othala, Hagalaz, Uruz: Runy naznačují štěstí v souvislosti s penězi, nevylučují zisk. Budete však muset čelit i jakýmsi nečekaným potížím, třeba smůle či úrazu. Může to být signál k tomu, abyste začali více přemýšlet nad svými prioritami, možná je čas přeskládat žebříček hodnot.

 

Vodnář

Sowulo, Teiwaz, Berkana- obrácená: Iniciativa se vám vyplatí v první polovině dubna, to vám runy předpovídají úspěch. Podle nich máte jakýsi cíl na dosah ruky. Nezapomínejte však na to, že pouze upřímnost a čestnost vedou k zaslouženému vítězství. V závěru měsíce vám bude ubývat energie.

 

Ryby

Othala, Nauthis, Wyrd: Jak se zdá, měli byste uspět v rámci finančních jednání, transakcí. Nesmíte však usnout na vavřínech. Spoléhejte se na svůj úsudek i zkušenosti a dávejte si pozor na iluze či falešné přátele. V situacích, jimiž procházíte, může ještě dojít k nečekaným zvratům.

Lucia di Moriani

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147233
DnesDnes88
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1567
Tento měsícTento měsíc3446

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice