Roky končící na osmičku často přinášely revoluční, převratné časy, lidové bouře, povstání, demonstrace síly i válečná ohrožení. Stačí si připomenout letopočty 1848, 1918, 1938, 1948, 1968 a také rok 1988, kdy už začal v Evropě bublat proces politických změn. Podle čínského horoskopu skončila v únoru 2018 chaotická vláda Kohouta a začala

vláda Psa. Zároveň by se vedle rozumu měly dostat do popředí emoce. Jak dále naznačují posvátná indiánská znamení, tento rok by pro naši Zemi měl představovat věci, které jsou s ní v souzvuku. Je vyjádřena dualita muže a ženy ve světě, který má mít zvýrazněnou podstatu pro čtyři strany, čtyři roční období, čtyři živly, směry, prvotní hory a řeky - jedná se o rok nového začátku. Vyjádřeno hudebním výrazem je tato oktáva završením jedné stupnice a počátkem druhé, přičemž na tento interval jsou vyladěny veškeré organismy. A rovněž krystaly. Lidé v roce s osmičkou na konci jsou společenští a rozumí lidským vztahům.

Předposlední číslo v letopočtu by pak mohlo zesilovat všechny povahové rysy daného znamení. Vyjadřuje jednotu jedince s vesmírem, je světlem světa a druhou možností, právě tak jako magickou silou, která harmonizuje kosmické vibrace. Předznamenává i jakýsi pohár nekonečna. Konkrétně představuje vynalézavost, počátek, probuzení, sebevyjádření, umělecké sklony i hledání správné cesty. Podle všech těchto kriterií by měl letošní rok patřit k harmonickým, kdy si lidé vzájemně naslouchají, k průlomovým s mnoha novými ambicemi i objevy a k všeobecně nadějným.

(vel)

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139108
DnesDnes119
VčeraVčera195
Tento týdenTento týden517
Tento měsícTento měsíc1602

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice