Beran

Hra, manipulace

Sněte, jděte si za tím, co skutečně chcete. Můžete improvizovat, převlékat kabát, tvářit se dle situace. Možná se uchýlíte i k netradiční pomoci. Pak si ale položte otázku, zda právě tohle stálo za námahu. Někdy je lepší být jen sám sebou. Sen se

splní i tak, jen jiným způsobem.

 

Býk

Soulad, rovnováha

Nemusíte souhlasit s tím, co se kolem vás děje. Měli byste ale souhlasit s tím, co se děje ve vás samotných. Duše promlouvá jasně a zřetelně, proč jí tedy nenaslouchat? Nebojte se jít svou cestou ve víru vlastních myšlenek. Seberte odvahu, vystupte z davu. Je to snadné.

 

Blíženci

Myšlenka, ovládání

Co chcete vy, nemusí chtít ostatní a naopak. Pokud máte svoji vlastní pravdu, vycházíte ze svých zkušeností. Stejné ale platí o ostatních. Všichni mají své zkušenosti, programy, nastavení. Jedná se o nepřenosné záležitosti, které nejde vnucovat tam, kde není zájem.

 

Rak

Ochrana, dotyk

Ze strachu ze změn můžete ustrnout v systému, který vás ubíjí. Není ale důvod se bát jen proto, že si nejste jistí sami sebou. Více si věřte, můžete se klidně spolehnout na to, že vám život dá přesně to, co si zasloužíte. Hlavně jde o vaše vlastní zkušenosti.

 

Lev

Odvaha, volnost

Závislost na druhých jen proto, že by sami nezvládli finance, zdravotní stav, život vůbec je jen pro ty, kteří nechtějí nic podnikat. Ať jste již v roli „vězně“ nebo „věznitele“, řekněte konečně jasné ne. Nejspíše vás čeká překvapení, které nakonec zasáhne obě strany.

 

Panna

Rutina, osvobození

Ať je již před vámi jakákoli stěna, není dostatečně vysoká, abyste ji nepřekonali. Možná se budete muset hodně snažit, ale stejně ji jednou díky svému úsilí zdoláte. Hlavně nic nevzdávejte, jednoho dne se před vámi otevřou nové nedozírné prostory a cesta bude volná.

 

Váhy

Samota, odloučení

Dopřejte si klid, místo, najděte si kam bude ostatním zapovězeno vcházet. Nebojte se zavřít před světem pokaždé, když jeho rychlost nebo směr nebudete zvládat. Snadněji pak zapadnete do systému, i když zpomalíte tempo. Nic podstatného vám totiž neunikne.

 

Štír

Probuzení, duchovno

Občas odpovědi na otázky nedostanete vždy tam, kde byste je hledali. Pokud vám tedy není zodpovězeno, co chcete vědět, ponořte se do meditace. Vesmír ví vše, obsahuje veškerou moudrost. Oddejte se mu, věřte a nepochybujte. Cesta se před vámi vyjeví zcela jasně.

 

Střelec

Klid, okamžik přítomnosti

Mír nenajdete v minulosti, dokonce ani v budoucnosti. Hledejte ho právě teď, v této chvíli. Minulost nezměníte, ale budoucnost si vytváříte. Vesmír nejedná chaoticky, to jen my v něm chaos vytváříme. Změňte svůj přístup, své myšlení, najdete přesně to, co hledáte.

 

Kozorožec

Matka, ochrana

Byli jste dlouho ochraňováni, pečlivě střeženi, nyní je čas vrátit vše, čeho se vám dostávalo. Opatrujte milované, věnujte svůj čas těm, kteří při vás stojí. Ale pozor na přílišnou péči, nechte je zároveň dýchat. Buďte prostě nablízku a v případě potřeby přispěchejte na pomoc.

 

Vodnář

Podvod, klam

Proč sledovat, jak vás vidí ostatní? Vycházejte ze svých potřeb, zapomeňte na své ego. Nemusíte dělat, co chtějí jiní, jednejte jen sami za sebe. Nesledujte tolik okolí, nezajímejte se o pomluvy. Vycházejí ze závisti, z toho, že se vám daří a možná nejste stejní, jako ostatní.

 

Ryby

Zákaz, pokušení

Naše vlastní slabosti tu nejsou proto, aby nás ovládaly. Zkuste se na ně zaměřit a hledejte v nich svůj potenciál. Ve chvíli, kdy je odhalíte a pojmenujete, ztrácejí nad vámi moc. Pak jste na řadě vy, abyste je zužitkovali ve svůj prospěch. Život dostane jiný směr.

(nak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147235
DnesDnes100
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1579
Tento měsícTento měsíc3458

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice