Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Z hlediska mundánních konstelací (platných pro celý svět) začne nabývat vrchu ohnivá energie znamení Berana. Vrcholit bude v sobotu, v neděli a v pondělí, kdy se na ekliptice uzavře novoluní ve znamení Berana a Slunci s Lunou budou ještě sekundovat Merkur s Uranem. Tyto

konstelace přímo vybízejí k aktivnímu stylu života a k zahájení nových a odvážných projektů. Společností zavane svěží vítr, lidé nebudou stát u zdi, ale mnozí se odváží vyjet ze starých, vyjetých kolejí a vyrazí v životě jiným směrem.“

Podrobnější náhled

Pondělí a úterý: V pondělí by měli zaznamenat úspěchy naši sportovci a kriminalisté ve střetnutích se svými soupeři. Obchody se rozhýbou a doprava by tentokrát (oproti jiným počátkům pracovního týdne) neměla kolabovat (tranzitující Slunce ve znamení Berana bude v trigonu s Marsem republiky ve znamení Střelce).

Středa a čtvrtek: Venuše se bude pohybovat ve znamení Býka, jemuž vládne. Vytvoří harmonickou vazbu s Neptunem, který se pohybuje ve znamení Ryb, kde je rovněž vládnoucí planetou. Díky tomu by v těchto dnech měly být brány k vyšším duchovním stavům pootevřeny a kvalita času vytvořená harmonickým planetárním spojením vybízí k návštěvám kulturních zařízení a pro setkání s duchovně naladěnými přáteli.

Pátek až neděle: V pátek vytvoří tranzitující Slunce trigon s Lunou republiky a sextil s Uranem republiky. Páteční odpoledne by tak nemělo přinést dopravní kolaps a sobota s nedělí jsou doslova „superberanské“ díky silnému obsazení tohoto ohnivého znamení. Nuda nebude na pořadu dne, čas je vhodný pro aktivní odpočinek při sportu a na cestách.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147233
DnesDnes88
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1567
Tento měsícTento měsíc3446

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice