DUBEN

BERAN (21. 3. – 19. 4.)

Jedno staré přísloví říká: „Není na světě bylina, která by na něco nebyla.“ Astrologie připisuje jednotlivým znamením zvěrokruhu bylinky, které jsou pro ně velice vhodné a účinné. Můžou se z nich připravovat čaje, masti a kapky, případně je lze přidávat do jídla a podobně.

Život Berana se odehrává obvykle v rychlém, dalo by se říci až bláznivém, tempu. Většina Beranů má tendenci nemoci přecházet, nedoléčí je. Často jdou doslova „hlavou proti zdi“, možná proto mívají bolesti hlavy. Také se u nich objevuje problém s nespavostí a občasnou silnou nervozitou. Proto jsou pro ně vhodné chmel a bylinky podporující imunitu. Chmelové šišky mohou aplikovat dvěma způsoby. Připraví si z nich uklidňující čaj, nebo si je zašijí do polštářku, na kterém pak dobře spí či odpočívají. Chmel je účinným prostředkem i na čištění krve, jater a při zažívacích obtížích. Látky obsažené v chmelu zároveň povzbuzují tvorbu žaludečních šťáv, což přispívá k tomu, že roste chuť k jídlu. Při nachlazení Berany povzbudí česnek a černý bez.

Psychotronik Ing. Josef Schrötter

Obrázek je energeticky aktivován pro léčení, k harmonizaci a posílení organismu.

Aplikace - přikládáním na problematická místa na těle nebo volné působení obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru po dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně.