Beran

Kostky říkají: 1 + 6 + 3 = 10

Poněkud nestabilní měsíc vás může znervózňovat a tím pádem uděláte chybné závěry. Nechte se trochu inspirovat jedničkou, která ví jasně, co chce, šestka vás naopak podpoří v

 obětavosti a umožní vám lépe se orientovat v prostoru i mezi lidmi.

 

Býk

Kostky říkají: 3 + 1 + 6 = 10

Zkuste si ujasnit své plány, dejte svým příštím krokům a činům konkrétní podobu. Na náhody nyní moc nesázejte. Jednička je sice jasná a stabilní, nula ale znamená nemalé problémy. Můžete jim čelit právě jistými kroky a jasným myšlením beze strachu.

 

Blíženci

Kostky říkají: 6 + 5 + 3 = 14

Zkuste si udělat na vzniklé situace více náhledů, objeví se totiž i více možností, jak je řešit. Šestka vám dá možnost zvolnit, pětka zase podpoří vaši zvědavost a posléze i akci. S číslem tři se snoubí nápady, inspirace a mnoho zajímavých možností.

 

Rak

Kostky říkají: 3 + 4 + 2 = 9

Devítka je číslo karmické a karma mnohé z nás děsí. Není ale důvod k obavám, jedná se jen o energetický náboj, se kterým je nutné pracovat. K tomu dostanete nyní příležitost. Trojka je sice nápaditá a komunikativní, ale čtyřka stabilní. Zvolte tedy střední cestu.

 

Lev

Kostky říkají: 6 + 5 + 2 = 13

Nebojte se nových věcí, dejte šanci všemu, co nyní přijde. Zapojte se i tam, kde to neznáte, nejste si jistí. S číslem šest máte šanci se rychle orientovat a pětka vás podpoří v aktivitě a nezávislém myšlení. Máte před sebou velmi zajímavý měsíc.

 

Panna

Kostky říkají: 3 + 1 + 5 = 9

Můžete dosáhnout snadno svých cílů a splnit si přání, ale měli byste vědět, zda právě tohle chcete. Po čem toužíte dnes, neznamená, že zítra bude stejně aktuální. Trojka vám dá možnost improvizovat a čísla jedna a pět zase potřebnou aktivitu.

 

Váhy

Kostky říkají: 4 + 6 + 6 = 16

Dejte si pauzu, nikam se zbytečně nehrňte, mohli byste svou přílišnou aktivitou mnohé pokazit. Bude se po vás žádat jasné myšlení a také konkrétní plány. Čtyřka vás podpoří ve stabilitě a dá vám jasnou mysl, dvě šestky ukáží přímý směr a daný cíl.

 

Štír

Kostky říkají: 6 + 6 + 6 = 18

Pamatujte, že nic není dané, nic není stále, svět kolem vás se stále mění. Měnit se bude i vaše okolí a nejspíš ne k vaší spokojenosti. Zůstaňte ale v klidu a jen pozorujte. Šestky jsou sice o lásce, ale nyní ji mohou i zkomplikovat. Zároveň jsou nebezpečně úzkostné.

 

Střelec

Kostky říkají: 2 + 3 + 3 = 8

Čeká vás vyvážený měsíc, který s sebou přinese i výrazné možnosti prosperity a zajištění budoucnosti. Bude se po vás chtít jen slušnost a korektnost. Dvojka je diplomatická a intuitivní, umocněná trojka zase čiší nápady a pozitivním myšlením.

 

Kozorožec

Kostky říkají: 5 + 5 + 6 = 16

Podniknout občas riskantní kroky je nutné, ale vy byste se nyní měli držet spíše zpět. Sice nehrozí nic mimořádného, ale problémy by se mohly nahromadit. Na pětku tentokrát pozor, bude nejistá a nezodpovědná. Naopak šestka dává možnost mnohé pochopit.

 

Vodnář

Kostky říkají: 4 + 6 + 2 = 12

Co je lepší, materiální nebo duchovní život? Tuto otázku si nyní budete klást velmi často, proto zkuste volit zlatou střední cestu. Čtyřka znamená jistotu a dané věci, šestka je zase loajální a spravedlivá. Pozor možná jen na číslo dvě, které je nespokojené a líné.

 

Ryby

Kostky říkají: 2 + 5 + 2 = 9

Vaše úspěchy mohou jít sice na vrub někoho jiného, ale později se ukáže, kde je pravda. Dokonce bez vašeho přičinění, nechte tedy nějakou práci vesmíru. S umocněnou dvojkou získáte potřebnou trpělivost a vyrovnanost, pětka vás podpoří v přizpůsobivosti.

(kuč)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147234
DnesDnes96
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1575
Tento měsícTento měsíc3454

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice