1. - 10. dubna: První dubnová dekáda je z geopolitického hlediska velmi náročná a ve společnosti i v přírodě může docházet k dějům, které poškodí světovou ekonomiku. Výměna zboží i informací může poněkud váznout. Nastartovány mohou být děje vedoucí jak k diplomatickým, tak k ekonomickým

válkám. Díky celní a daňové politice mohou být vypovězeny obchodní smlouvy a začne se měnit rovnováha ekonomických sil. Rozhoupá to trhy s komoditami i s akciemi.

10. až 16. dubna: Situace by se měla stabilizovat. Trhy mohou táhnout vzhůru akcie firem produkujících moderní technologie, a to zejména sféra informačních technologií, letectví a kosmonautika.

17. až 30. dubna: Rozhýbat by se měly trhy s realitami a se stavebninami. Lidé budou schopni a ochotni své úspory investovat do věcí kvalitních, tedy trvalejší hodnoty.

24. a 26. dubna: Pozornost a opatrnost je na místě. Vliv uplatní méně příjemný chronom, který zpomalí výměnu zboží a informací, doprava může váznout. Stejně jak v první dekádě dubna lze očekávat zemětřesení, závaly v dolech či sesuvy půdy.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou mezi 9. a 13. či mezi 25. a 27. dubnem vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Avšak mezi 1. až 7. nebo 15. až 24. dubnem se projeví nepříznivé chronomy, které mohou přinést komplikace vnitropolitické i v mezinárodním obchodě.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147233
DnesDnes89
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1568
Tento měsícTento měsíc3447

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice